Košík  (0)

Proveďte vrácení zboží

Zboží můžete vrátit v termínu do 30 dní od okamžiku převzetí zásilky.

Proveďte vrácení zboží

Go to the "Make return" tab in My Account if you have placed your order as logged in user.

Vrácení zboží pro přihlášené zákazníky

Vrácení zboží pro nepřihlášené zákazníky

Nezapomínejte, že vrátit je možné pouze produkty, které nevykazují žádné známky používání.

Základní informace
 1. Vrácené zboží pečlivě zabalte, vložte do krabice společně s vyplněným a podepsaným formulářem vrácení.
  Pokud nemáte formulář vrácení, můžete jej stáhnout zde.
 2. Vyberte políčko Proveďte vrácení zboží a zvolte výrobky, které chcete vrátit a uveďte důvod jejich vrácení.
 3. Způsob vrácení: Pošta v případě doručení objednávky prostřednictvím České pošty (vrácení zdarma se samolepícím odpovědním štítkem přiloženým v zásilce); Zásilkovna v případě doručení objednávky prostřednictvím Zásilkovny (vrácení zdarma se samolepícím odpovědním štítkem přiloženým v zásilce) na vybrané pobočce. Seznam poboček najdete na stránce https://www.zasilkovna.cz/pobocky u každé pobočky je uvedená informace, zda-li pobočka je také současně odběrovým místem. Vrácení objednávky je také možné prostřednictvím kurýrní služby PPL na vlastní náklady.
 4. Finance Vám budou vráceny v termínu 3-5 pracovních dní od okamžiku zkontrolování Vámi zaslané zásilky. Ve výjimečných situacích se tato doba může prodloužit na max. 14 dní.
Důležité

ODESLÁNÍ ZDARMA POŠTOU NEBO NA VLASTNÍ NÁKLADY POŠTOU/KURÝREM

 1. V případě doručení objednávky Českou poštou, můžete vrátit nevyhovující zboží zdarma prostřednictvím České pošty. Použijete-li krabici, ve které Vám byla objednávka doručena, prosím odstraňte starou etiketu s adresními údaji. Krabici řádně zalepte a za účelem vrácení zboží zdarma na ni nalepte zpětnou etiketu, kterou jste obdrželi společně s objednávkou. Na etiketě vyplňte čitelně Vaši adresu jako odesílatele a zásilku pošlete prostřednictvím České pošty.
 2. Při odeslání zásilky kurýrní společností zasíláte zboží na vlastní náklady. Pro odeslání zásilky zašlete zboží na sběrnou adresu:

  Adresa pro vrácení zboží ČP (na vlastní náklady)
  eobuv.cz/eobuwie.pl S.A.
  P.O.BOX 1
  DEPO
  Liberec 70
  46307
  (pouze poštou)

  Adresa pro vrácení zboží PPL
  eobuv.cz/eobuwie.pl S.A.
  PPL, depo 11
  Americká 363
  Liberec
  46007
  (pouze kurýrní společností)
 3. Vracíte-li více výrobků, můžete je dát do jedné zásilky. Při větším počtu zásilek je třeba na každou z nich nalepit vlastní zpětnou etiketu a každou podat zvlášť.
 4. Pamatujte prosím že nepřijímáme zásilky na dobírku.
 5. Finanční částka Vám bude vrácená stejným způsobem, jakým byla objednávka uhrazena. Pokud byla objednávka uhrazena na dobírku nebo platbou předem na účet, částka bude vrácena na číslo účtu uvedené na formuláři. Pokud byla objednávka uhrazena prostřednictvím platební brány PayU (kartou) nebo PayPal, částka bude vrácena prostřednictvím této brány.

ODESLÁNÍ ZDARMA NA POBOČCE ZÁSILKOVNA.CZ

 1. případě doručení objednávky prostřednictvím Zásilkovny, můžete vrátit nevyhovující zboží zdarma přes Zásilkovnu. Použijete-li krabici, ve které Vám byla objednávka doručena, prosím odstraňte starou etiketu s adresními údaji. Krabici řádně zalepte a za účelem vrácení zdarma na ni nalepte zpětnou etiketu, kterou jste obdrželi se zbožím. Na etiketě prosím již nic nevyplňujte / neškrtejte. Stačí jen nalepit samolepící odpovědní štítek a odevzdat balík obsluze na libovolné pobočce Zásilkovny. Seznam poboček najdete na stránce https://www.zasilkovna.cz/pobocky u každé pobočky je uvedená informace, zda-li je pobočka také současně odběrovým místem.
 2. Vracíte-li více výrobků, můžete je dát do jedné zásilky. Při větším počtu zásilek je třeba na každou z nich nalepit jinou (další) zpětnou etiketu a každou podat zvlášť.
 3. Finanční částka Vám bude vrácená stejným způsobem, jakým byla objednávka uhrazena. Pokud byla objednávka uhrazena na dobírku nebo platbou předem na účet, částka bude vrácena na číslo účtu uvedené na formuláři. Pokud byla objednávka uhrazena prostřednictvím platební brány PayU (kartou) nebo PayPal, částka bude vrácena prostřednictvím této brány.
Zobrazit více...
Obsluha klienta
Infolinka
228 881 562

Nahoru
«
»