Košík  (0)

United Nude

Použité filtry:

  • Výrobce:  United Nude
Vymazat vše
Sleva
Prémium
Novinka

Boty United Nude - jsou budoucností obuvi? Stylové a jedinečné dámské boty prémiové značky

Začátek značky United Nude bylo zlomené srdce. Byl to žal, který inspiroval holandského architekta Rema Koolhaase k vytvoření jedinečné obuvi, která měla být posledním důkazem náklonnosti k jeho vyvolené. Historie vzniku značky United Nude, je jedinečná stejně jako boty, které nabízí, a ženy, pro které je nabídka určena. Nabídka značky je návrhem pro každou sezónu a téměř pro každou příležitost. V obuvi United Nude lze mimo jiné vidět celou řadu celebrit. Vlajkovým modelem značky je Mobius. Koncepčně je Mobius jediný pásek, který postupně přechází do jednotlivých prvků boty: paty, vložky, podrážky a těla. Profil ohybu stužky se ideálně hodí k nožní klenbě - zajišťuje pohodlí i v nejvyšší verzi Ultra Mobius s výškou podpatku 12 centimetrů. Tento model je k dispozici prakticky ve všech verzích: od lehkých letních žabek, přes polobotky United boty až po zimní boty. United Nude boty jsou stylové a jedinečné dámské boty prémiové značky.

Boty United Nude-originální sandály a boty na podpatku pro všechny fashionisty

United Nude však neodkazuje na klasické formy v obuvi. Boty United Nude jsou velmi moderní a futuristické. Jejich neobvyklá forma, originální podpatky a zapínání budí obdiv nejen mezi milovníky módy, ale i mezi odborníky na design. Neobvyklá forma a konstrukce obuvi je výsledkem práce multikulturního týmu designérů, jejichž fantazie nezná hranic ani norem. Originální sandály a boty na podpatku jsou pro všechny fashionisty jedinečné modely, které perfektně doplní outfit.

Polobotky United Nude - rozhodně to nejsou nudné boty, které byste měli mít ve svém šatníku

Polobotky United Shoes jsou modely bot, které rozhodně nezařadíte mezi nudné boty. Určitě vám nesmí chybět ve vašem šatníku. Zaujmou vás na první pohled zajímavým podpatkem. Dámské boty hrají významnou roli, která se rovná důležitosti běžných prvků oblečení. Je tomu tak proto, že mu mohou dát konkrétní a požadovaný charakter a být pověstnou třešničkou na dortu. Boty United jsou potvrzením tohoto tvrzení. Vyberte si z celé řady barev a stylů takový, který sladíte s jakýmkoliv outfitem z vaší skříně. Boty United Nude jsou inspirovány architekturou a pracují na nich designéři z různých koutů světa a různých kultur. Kolekce značky zdobí exkluzivní butiky v Londýně, Paříži, Tokiu a mnoha dalších světových metropolích. K vytváření nových vzorů a modelů jsou zváni umělci a grafici celého světa. Výsledkem této spolupráce jsou boty, které kombinují nesrovnatelný styl a maximální pohodlí.

United Nude - často kladené otázky

United nude – co je to za společnost?

Značka United Nude byla založena v holandsku architektem Remo Koolhaasem. Zaměřuje se na futuristické a neobvyklé modely bot.

Kde koupit United Nude boty?

Boty United Nude můžete zakoupit na Eobuv.cz. Najdete zde pestrou nabídku jedinečných modelů pro každý den i výjimečné příležitosti.

Co je Historie společnosti United Nude?

Značku United Nude založil holandský architekt Remo Koolhaas na popud toho, že mu zlomila jistá dívka srdce. Vytvořil jedinečnou obuv, kterou jí chtěl ukázat svou náklonnost. Ačkoliv neměl příběh happyend, tato obuv si získala srdce žen po celém světě.

Nahoru
«
»