Košík  (0)

Salewa

Použité filtry:

  • Výrobce:  Salewa
Vymazat vše
Sleva
Premium
Novinka

Boty Salewa - značka ze srdce Dolomit

Italská značka Salewa vznikla 8. července roku 1935. Zasloužil se o to Josef Liebhart. Nejdříve se zaměřovala na výrobu kožených a textilních produktů. Známá se stala hlavně díky prvnímu ruksaku s konstrukcí z ocelových trubek. Potom si ji sportovci oblíbily díky lyžařským holím. V dnešních dnech ji milují sportovní nadšenci po celém světě. Logo orla používá značka Salewa až od roku 1979. Boty Salewa jsou jedním z produktů, který se těší největší oblíbenosti. Jsou totiž zpracované do posledního detailu. Vyznačují se zejména kvalitní odolnou podrážkou, která skvěle tlumí dopady chodidla při kontaktu se zemí. Pánské i dámské boty Salewa mají pak skvěle propracovaný odvětrávací systém. Díky němu se naše chodidlo nezapaří ani v náročných horských podmínkách. Šlapat kopce v botách Salewa je zkrátka radost. Trekové boty Salewa nezanedbávají ani design. Můžeme je tak sehnat v celé paletě barev. Dámské a pánské boty Salewa pak můžeme sladit i s našimi ostatními sportovními doplňky. Velmi pěkně působí, mají-li naše trekové boty stejnou barvu jako např. náš batoh Salewa. Navíc celkový outfit sjednotí typické logo majestátného orla.

Salewa horské boty - vyjádřete svůj temperament na cestě

Hledáme-li kvalitní boty do hor, je obuv Salewa tím správným řešením. Na trhu má dlouholetou tradici a k výrobě sportovní obuvi využívá nejnovější technologie. Není tak divu, že má tato značka příznivce po celém světě. Boty do hor Salewa nám poskytnou komfort i v nerovném terénu. V žádném případě nás tak nemohou zaskočit kluzké kořeny ani suťovisko. Boty Salewa se hodí i pro chladnější počasí. Zimní boty Salewa můžeme vybírat s praktickým zateplením, ale i bez něj. Záleží tedy jen na nás, do jak vysokých poloh se chystáme zavítat. Výhodou je, mají-li boty i protiskluzovou podrážku. Díky ní snadno předejdeme úrazům, které na nás číhají na kluzkém zimním terénu. Stačí námraza či lehké sněžení a terén je pak hůře schůdný. Boty Salewa myslí i na tato rizika.

Salewa zimní boty - německá preciznost a italský temperament

Když si vybíráme zimní boty, měli bychom se zaměřit hned na několik důležitých faktorů. Je více než vhodné, aby byly zimní boty kvalitně zpracované. Měly by mít dokonale zarovnané švy a disponovat odolnou podrážkou. Ta by však měla být i dostatečně pružná, aby zvládla tlumit dopady chodidla při kontaktu se zemí. Všechny tyto vlastnosti najdeme právě u věhlasné značky Salewa. Ta má již na trhu dlouholetou tradici. Důležitá je také větruvzdornost a oděruodolnost obuvi. Také je vhodné, abychom naše zimní boty ošetřili speciálními přípravky. Mezi ty patří zejména kvalitní impregnace a ochranný krém v neutrální barvě.

Boty Salewa - často kladené otázky:

Salewa - co je to za společnost?

Značka Salewa prošla od svého vzniku dlouhým vývojem. Momentálně má Salewa hlavní sídlo v Itálii. Jejím logem je výrazný orel, který zdobí nejen sportovní obuv, ale i batohy a funkční oděvy. Nechybí ani celá řada praktického vybavení do hor.

Kde koupit boty Salewa?

Boty Salewa lze zakoupit v celé řadě obchodů, které prodávají sportovní zboží. Vybírat však můžete i z pohodlí vašeho domova. Stačí najít ověřený e-shop. Jedním z nich je např. i E-obuv.cz. Zde je k dostání celá řada modelů této světoznámé značky.

Salewa - jaká velikost?

Vybíráme-li si obuv značky Salewa na některém z e-shopů, měli bychom se řídit zejména délkou stélky naší boty. Ta je při výběru obuvi přes internet zásadní. Naměřenou míru pak dále porovnáváme s číslováním značky. Může se totiž stát, že různí výrobci mají nuance v číslování. Při výběru batohu zase zvažujeme, zda potřebujeme menší turistický batoh, který využijeme i do města, popř. větší krosnu na přechody hor.

Nahoru
«
»