Košík  (0)

Boty Rieker

Pohodlná obuv s německou precizností provedení

Použité filtry:

  • Výrobce:  Rieker
Vymazat vše

Boty Rieker

Také si myslíte, že švýcarské hodinky a švýcarské nože jsou ty nejspolehlivější na světě? Všechny výrobky pocházející z této alpské země spojuje jedno: švýcarská preciznost. Díky ní jsme si i my stejně jako desetitisíce spokojených zákazníků oblíbili akurátnost a kouzlo tradiční švýcarsko-německé značky bot Rieker, která sídlí ve švýcarském Thayngenu. Jedinečný design bot Rieker umně kombinuje vycházkovou obuv s prvky sportovních bot a propůjčuje jim tak komfort a funkčnost, reagující na aktuální potřeby při chůzi, přičemž přísně zachovává módní tvář bot, vhodných na nákupy i na společenské příležitosti. Na eObuv.cz najdete jak dámské boty Rieker v podobě sandálů, polobotek i zimních bot, tak pánské boty Rieker pro všechny příležitosti. Kolekce bot Rieker pravidelně obměňujeme a nabízíme nepřeberné množství modelů bot se slevami, které vám udělají radost.

Sleva
Novinka

Boty s průlomovým systémem Rieker Antistress

Značka Rieker je rodinnou firmou s německými kořeny, nyní sídlící ve Švýcarsku. V zájmu jednotnosti obuvi a jejího zvláštního designu jsou všechny boty Rieker vyráběny výhradně ve vlastních továrnách. V nabídce značky naleznete jak dámské boty, tak i pánské. Každý model je navržený jiným, specifickým způsobem, tak aby byla zajištěna co nejvyšší úroveň pohodlí pro uživatele. Za tímto účelem vznikl uníkátní systém značky – Rieker Antistress. Umožňuje zachování lehkosti obuvi a zároveň chrání před mikrootřesy během používání, což má pozivitní vliv nejen na tvar chodidla, ale i na zdraví páteře. Obuv značky Rieker je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají estetické, odolné a neobyčejně pohodlné boty, např. k práci ve stoje.

Dějiny značky přímo ze Schwarzwaldu

Rodinná značka Rieker vznikla v roce 1874 v oblasti Schwarzwald v severním Německu. Na začátku se zabývala výrobou obuvi pro skupinu bohatých obyvatel severní Itálie. V roce 1970 bylo její sídlo přeneseno do Švýcarska, a tak tomu je do dnešního dne. Nyní jsou produkty značky Rieker dostupné po celé Evropě. Společnost zaměstnává více než 20 000 zaměstnanců a snaží se vyrábět obuv, která se vyznačuje nejen vysokou kvalitou provedení díky používání např. přírodních materiálů k jejich výrobě. Účelem značky je výroba obuvi, která vám zajistí nadčasový vzhled a mimořádné pohodlí.

Nahoru
«
»