Košík  (0)

Nakupování v obchodě eobuv.cz v obchodním centru Nový Smíchov v Praze je milou příjemností!

Hledáte obchod s botami, který bude plný nejnovějších trendů? Praha je prvním městem v České republice, ve kterém najdete výjimečný obchod značek eobuv.cz a MODIVO. Kamenná prodejna Vám nabízí více jak 100 000 produktů, od více jak 500 značek, které si můžete bez problémů objednat díky použití jednoho z tabletů přímo v obchodě. Můžete zkoušet a hrát si s módou dle libosti. Široký výběr nejen mezi pánskými, dámskými nebo dětskými botami, ale také mezi stylovými a praktickými doplňky. Originální skener chodidel 3D esize.me, který najdete v eobuv.cz a MODIVO v Praze, Vám pomůže s výběrem vhodné velikosti bot.

Produkty k dispozici okamžitě

Spojujeme tu největší výhodu online nakupování - dostupnost desítek tisíc modelů obuvi, s tím, co si můžete vybrat kamenných prodejnách - možnost vyzkoušet a zakoupit si produkty ihned na místě. V kamenné prodejně eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov najdete až 100.000 produktů!

Objednat a vyzkoušet

Možnost objednání, vyzkoušení a zaplacení za zboží v obchodě eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze do 24 hodin.

Profesionální služby

V našich obchodech nejen že si můžete prohlédnout, vyzkoušet a důkladně poznat produkt, ale také vyhledat radu od našeho kvalifikovaného personálu. Vždy Vám velmi rádi pomůžeme a udělíme potřebné informace.

100 dní na vrácení zboží

V kamenné prodejně je dostupný stejný sortiment jako v mobilní aplikaci nebo na webové stránce. Je jedno zda rádi nakupujete tradičně nebo online, eobuv.cz Vám zaručuje 100 dní na vrácení zdarma. Vrácení online zakoupeného zboží v kamenné prodejně

Zalíbil se Vám produkt na naší stránce, ale než za něho zaplatíte, chtěli byste si ho nejdřív prohlédnout?

Využijte možnost doručení do kamenné prodejny eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze, kde si klidně a v pohodlných podmínkách můžete prohlédnout a vyzkoušet Vámi vybrané produkty. Samozřejmě platíte v obchodě pouze za věci, pro které se rozhodnete. Stačí, pokud si během vytvoření objednávky na naší stránce vyberete způsob doručení ,,Vyzvednutí a odběr v obchodě".

Přesvědčte se sami o tom, jak je to jednoduché!

Rádi si vyzkoušíte boty než je koupíte? My Vám dáváme možnost bezplatného doručení objednávky vybraných produktů online s možností odběru, vyzkoušení a zaplacení v obchodě. V kamenné prodejně eobuv.cz x MODIVO si můžete vybírat mezi několika tisícy produktů dostupných okamžitě.

Objednejte online a vyzkoušejte v obchodě

1

Vytvořte si objedávku přes naši webovou stránku

Najděte a objednejte si vybrané produkty na naší stránce www.eobuv.cz. Během vytváření objednávky si vyberte možnost doručení “odběr v obchodě" a najděte nejbližší prodejnu eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Podrobné pokyny naleznete na webových stránkách: https://www.eobuv.cz/jak-nakupovat

2

Bezplatné doručení do 24 hodin

Objednávky do kamenné prodejny jsou zpracovávány v nejkratší možné době, která obvykle nepřesáhne 24 hodin. Až bude objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS zprávu.

3

Navštivte vybranou kamennou prodejnu

Vyzkoušejte si objednané produkty v obchodě a až poté se rozhodněte o konečném nákupu. Můžete se obrátit na náš kvalifikovaný personál na místě.

4

Rozhodněte se, zaplaťte u pokladny a těšte se z nově nabytého produktu

Platby provádíte až po důkladném seznámení se s produktem. Používají se tradiční platební metody: hotovost nebo platební karta. Za objednávku vytvořenou přes webovou stránku neplatíte.

Objednat a vyzkoušet

Produkty k dispozici okamžitě

1

Navštivte naší kamennou prodejnu

Čím se obchod eobuv.cz x MODIVO liší od jiných míst s botami? Zcela jedinečným zážitkem z nakupování. Obchod eobuv.cz x MODIVO spojuje největší výhodu online nakupování - dostupnost desítek tisíc modelů bot, s tím, co si můžete vybrat kamenných prodejnách - možnost vyzkoušet si produkty ihned na místě. V obchodu eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze najdete až 100 000 produktů dostupných ihned.

2

Vyberte si produkt na tabletu

Pro zobrazení nabídky jsou na místě k dispozici tablety, na kterých můžete snadno filtrovat produkty podle takových vlastností jako je značka, barva, model nebo velikost. Produkty lze také objednat předem. Na multimediálních obrazovkách se navíc zobrazuje aktuální nabídka daného obchodu.

3

Přidejte produkt do zkušební kabinky

Vybrané produkty lze pohodlně vyzkoušet na místě. Oblečení a doplňky jsou doručeny ze skladu, který se nachází v obchodě, maximálně do 3 minut. Sortiment je neustále aktualizován, takže každý den se objevují stovky novinek.

4

Zaplaťte u pokladny

Prohlédněte si a vyzkoušejte Vámi vybrané produkty. Pokud výběr splnil Vaše očekávání, přejděte s nimi k pokladně a za vybrané produkty zaplaťte.

V obchodě eobuv.cz x MODIVO se představí bezplatná služba esize.me. Jedná se o průlomové řešení, které pomáhá vybírat boty na základě 3D skenování chodidel.

Nejdříve speciální skener za pár sekund vytvoří trojrozměrný model chodidel zákazníka a poté jej porovná se skeny všech bot v nabídce obchodu od jakékoli značky. Výsledek je takový, že zákazník obdrží doporučení o správné velikosti boty.

Naší prioritou je zajistit bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců, proto jsme zavedli řadu činností, díky kterým se u nás můžete cítit v bezpečí:

Naší prioritou je zajistit bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců.

Personál pracuje v rukavicích a ochranných rouškách.

Dezinfekční prostředek je k dispozici ve všech našich obchodech.

Dbáme na to, aby byl počet zákazníků přizpůsoben bezpečnostním požadavkům.

Z bezpečnostních důvodů Vám doporučujeme používat bezhotovostní platby.

Tablety a skenery esize.me jsou zaměstnanci prodejny pravidelně dezinfikovány.

Nahoru
«
»