Košík  (0)

Boty značky Nike

Realizujte své sportovní vášně pomocí technologicky vyspělých bot Nike!

Použité filtry:

  • Výrobce:  NIKE
Vymazat vše

Boty značky Nike

Nike – to je americká klasika ve světě sportovní obuvi. Již od 60. let 20. století zásobuje svět neustále inovovanými modely sportovních bot i oděvů. Z kolekce obuvi Nike si vyberou nejen sportovci a vyznavači skateboardingu, ale i každý, kdo chce držet krok s módními trendy.

Obuv Nike pro muže, ženy i děti

Na našem e-shopu najdete pestrou nabídku bot značky Nike, ze kterých si může vybrat celá rodina. Sportovní i volnočasové obutí v trendovém designu doplňují i nazouváky nebo sandály. Jako bonus vám navíc nabízíme i doplňky značky Nike jako jsou ponožky, sportovní tašky nebo batohy.

Co jste o Nike možná nevěděli

Firmu založili v americkém Oregonu atlet Philip Knight a jeho trenér v roce 1964. Svou profesí tak jasně vytyčili směr, kterým se značka od té doby ubírá. Název Nike je odvozen od jména řecké okřídlené bohyně Niké – i ona tolik známá „fajfka“ je ve skutečnosti symbolem křídla.

Sleva
Novinka

Boty Nike – jak vybrat pro sebe ideální model?

Značka Nike – působí na trhu již od 60. let – a získala status opravdové legendy. Obuv signována charakteristickým logo (swoosh) je velmi oblíbená nejen mezi profesionálními sportovci, ale také mezi běžnými amatéry dobrého stylu. Ulice jsou plné bot Nike Air Max (dnes již klasický model) nebo Nike Air Force. Pokud si ceníte sportovního pohodlí v módním vydání – pokračujte a vsaďte na uvedené modely! Kde koupit boty Nike, abyste mohli být jisti, že jsou originální? Na eobuv najdete celou řadu různých modelů, včetně Nike Cortez a Nike Zoom. Technologicky vyspělé boty Nike jsou ideální pro různé sporty – od joggingu přes fotbal až po basketbal. Splněte svá sportovní přání s profesionální obuv Nike, která nabízí různé kolekce pro aktivní muže, ženy i děti!

Americký sen, aneb dějiny značky Nike

Nike je jedním z největších výrobců obuvi, oděvů a sportovních doplňků. Americká značka se již roky těší zaslouženou slávou! K její popularitě přispěli známí sportovci a hvězdy světového formátu. Například: Air Jordan to je kolekce sportovní obuvi značky Nike, signována jménem basketbalové hvězdy Michaela Jordana. Spolehlivost pánské fotbalové obuvi Nike potvrdil sám Cristiano Ronaldo. A mimochodem, název koncernu je inspirován mytologií – Nike je řecká bohyně vítězství (co sportovci neustále dokazují!). Americká společnost však neusnula na vavřínech, Nike neustále vylepšuje své boty a obohacuje je o inovativní systémy a technologie, jako jsou Flyknit nebo Joyride. V závislosti na vašem vkusu a preferencích si vyberte model obuvi Nike, který vám nejlépe vyhovuje. A - jak říká reklamní slogan značky – just do it – směle do toho!

obuv Nike
Nahoru
«
»