Košík  (0)

Dětské čepice

Dětské čepice

Sleva
Premium
Novinka

Dětská čepice s kšiltem – komfort při nošení

Dětská čepice s kšiltem může mít mnoho podob. Na trhu najdeme minimalistické i výrazné kousky dětských kšiltovek. Záleží tak vždy na tom, co nám a naší ratolesti vyhovuje. Starší děti už však mají poměrně jasnou představu o tom, jak má jejich outfit vypadat. Určitě s nimi tak výběr módní čepice s kšiltem konzultujte. Dětská kšiltovka může být celá z tkaniny, k dispozici jsou pak i módní americké truckerky. Ty mají v zadní části našitou síťovinu. V tomto typu dětské čepice se našim ratolestem nebude potit hlava. Co se týče barev, budou v letošní sezóně v kurzu především přírodní a pastelové odstíny barev. Děti pak ocení i kousky s logy a potisky. Zvláště malé děti pak milují pohádkové postavičky, zvířátka, hravé vzory a motivy. Je tak z čeho vybírat. Dětská čepice s kšiltem by měla našim dětem sedět tzv. na míru. Neměla by z hlavy padat, ale ani by neměla příliš tlačit. Nejlépe uděláme, změříme-li obvod hlavy našeho dítěte krejčovským metrem a údaj pak porovnáme s velikostní tabulkou výrobce.

Dětské čepice a klobouky- módní outfit vašeho batolete

Dětské čepice i klobouky pak budou potřebovat i naši nejmenší, tedy batolata. Rodiče většinou menším dětem kupují dětské jarní čepice, které jsou opatřené praktickými šňůrkami. Díky nim bude čepice vašim malým ratolestem sedět na hlavičce jako ulitá a nebude padat. Samozřejmě je pak i důležité, abychom našim dětem vybrali jarní čepici ve správné velikosti. Tu zjistíme takovým způsobem, že změříme obvod hlavičky dítěte a naměřený údaj pak porovnáme s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mohou mít totiž nuance v číslování. Díky přesnému měření a následnému porovnávání se tak vyhneme nepříjemným reklamacím. Obvod dětské hlavičky pak měřte krejčovským metrem. Ten je pružný a naměří nám přesné hodnoty. Dětské čepice a klobouky pro batolata pak mohou mít i nejrůznější trendy design. Velmi oblíbené jsou kousky s mašlemi a květinami. Chlapcům pak rodiče vybírají nejčastěji módní kousky s vyobrazenými animovanými postavičkami či zvířátky.

Dětské jarní čepice - široká nabídka dostupná na Eobuv.cz

Chceme-li pořídit naší ratolesti kvalitní čepici na jaro, můžeme nakouknout i na internetové obchody. Jedním z ověřených prodejců světových značek je i Eobuv.cz. Najdeme zde široký sortiment dětských jarních čepic a klobouků za příznivě nízké ceny. K dispozici je pak i celá paleta trendy barev. Líbit by se vašim dětem mohly kousky s roztomilými postavičkami. Hravé zvířátko na jarním klobouku nabízí např. i značka Karl Lagerfeld. Milou kočičku si jistě oblíbí každá malá dívka. Kočku od stejné značky pak najdeme na Eobuv.cz i na dětské kšiltovce. Chlapcům by se pak mohla líbit jarní čepice s kšiltem a obrázkem mickey mouse od věhlasné značky Adidas. Starší děti by pak mohla zaujmout minimalistická čepice s logem Hugo Boss. Je tak z čeho vybírat.

Dětské čepice – Často kladené otázky

Jak vybrat velikost čepice s kšiltem pro dítě?

Velikost dětské čepice s kšiltem vybíráme vždy dle obvodu dětské hlavy. Zmíněný obvod bychom měli měřit pomocí krejčovského metru. Naměřený údaj pak bude dobré porovnat i s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mohou mít totiž nuance v číslování.

Jaká čepice s kšiltem bude vhodná na jaro?

Na jarní období se hodí zejména dětské tenké čepice s kšiltem z přírodních materiálů. Ty jsou příjemné na dotek, skvěle prodyšné a také odolné. Navíc jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již akcentují ty největší světové módní značky. Nemusíte mít tak strach, že by nebylo z čeho vybírat.

Nahoru
«
»