Košík  (0)

Pánské

Sleva
Premium
Novinka

Pánské značkové chytré hodinky – najděte si model pro sebe s nabídkou Eobuv

V dnešní době je nošení chytrých hodinek (smartwatch) naprostou samozřejmostí. Někteří by je už nevyměnili za běžné hodinky. Chytré pánské hodinky jsou sice malé, ale jsou velmi šikovné a zvládnou opravdu hodně věcí. Pokud jste nadšený turista, tak jistě využijete funkce s tím spojené. Nejdůležitější pro Vás určitě budě počet ujitých kroků a celková ujitá vzdálenost za daný časový interval. Na horách se Vám jistě bude hodit funkce barometru a předpovědi počasí. Samozřejmostí je zabudovaná GPS. Pomocí chytrých hodinek si můžete kontrolovat tělesné funkce jako je tep. Pokud se snažíte dodržovat stravu a žít zdravým životním stylem, tak určitě ocení funkci, která monitoruje počet spálených kalorií. Pánské chytré hodinky využijí všichni muži, které chtějí žít aktivní život a potřebují tento chytrý doplněk.

Pánské sportovní chytré hodinky – nutnost pro sportovce a amatéry pohybové aktivity

Námi doporučené pánské chytré hodinky, se hodí pro všechny druhy sportovních aktivit, ať už se jedná o běh, plavání nebo cyklistiku. Samozřejmostí chytrých hodinek je jejich funkce spárování s Vaším chytrým telefon. Nejenom, že budete mít dokonalý před o všech příchozích hovorech a zprávách, ale také můžete exportovat všechny údaje z hodinek do Vašeho telefonu. V telefonu si pak můžete s přehledem zobrazit Vaši aktivitu zpětně. Budete mít tak dokonalý přehled o tom kolik kilometrů/kroků jste za poslední den či týden ušli. Pánské chytré hodinky jsou skvělým doplňkem pro Váš trénink. Můžete si nastavit funkci pro intervalový trénink, která Vám pomůže dodržovat časové intervaly při Vašem tréninku. Vřele Vám můžeme doporučit značkové pánské chytré hodinky Huawei, se kterými Vám již nic neunikne.

Dobré, doporučené a odolné pánské chytré hodinky pro každou příležitost

Pánské sportovní chytré hodinky podporují režim několika sportů. Ať už je chcete využívat na běh, plavání, jógu nebo cyklistiku. Vždy Vám přehledně zobrazí vzdálenost, tempo a čas. Díky těmto funkcím si můžete vést svůj tréninkový deník a máte tak přehled o své sportovní aktivitě. Některé modely jsou voděodolné, a tak budou skvělým doplňkem pro všechny nadšené plavce. V naší nabídce máme taktéž Dobré pánské chytré hodinky. Dobré chytré hodiny by měli nabízet všechny námi popisované funkce o kterých jste se mohli doposud dočíst. Chytré hodinky budou skvělým doplňkem pro Vaše sportovní aktivity. Nemusíte bát, že by byly složité na ovládání. Hodinky jsou kompletně v českém jazyce a dotykový displej je velmi intuitivní na ovládání. Plně nabité hodiny vydrží až 100 hodin, takže se musíte obávat, že by se Vám vybili uprostřed dne.

Pánské chytré hodinky – Často kladené otázky

Jak fungují chytré hodinky?

Chytré hodinky fungují na podobném principu jako chytré mobilní telefony. Mají svůj vlastní operační systém a často i dotykový displej. Díky tomu je možné využívat různé druhy aplikací na funkcí.

Jaké chytré hodinky pro muže?

V naší nabídce naleznete velké množství pánských hodinek. Můžete si je vybrat podle velikosti, podle sportu na který budou využívány a podobně.

Nahoru
«
»