Košík  (0)

Naušnice

Sleva
Prémium
Novinka

Náušnice pro každodenní nošení i speciální příležitosti

Málokterá žena nemá v dnešní době alespoň jednu dírku v každém svém uchu. A v ní, samozřejmě, stylovou náušnici. A že náušnic není nikdy dost, o tom není pochyb! Pokud nejste zvyklá měnit své náušnice denně a vybírat je podle svého outfitu, potřebujete takové, které budou ladit s čímkoli. Ideální jsou proto jednoduché náušnice, které sedí vašemu tvaru obličeje. Je kulatý? Vybírejte mezi podlouhlými typy. Vlastníte oválnou tvář? Slušet vám bude prakticky cokoli. Ostré rysy naopak zjemníte drobnými peckami nebo kroužky. Připněte do uší takové, které podtrhnou vaši krásu! Na denní nošení se skvěle hodí drobné pecky, kroužky, nebo také náušnice klasického kapkového tvaru opatřené kamínkem. Zlaté náušnice jsou pak sázka na jistotu! Stříbrné náušnice jsou rozhodně ta druhá! I v případě, že své klasické náušnice prakticky nesundáváte, najdou se příležitosti, při kterých se to vyplatí! Mezi ně patří například svatby, plesy a další slavnostní události, při kterých chcete podtrhnout šperky celý svůj outfit! Výjimkou také nejsou večírky, kdy můžete popustit uzdu své fantazii a předvést svému okolí, co ve vás je! Trendem poslední doby jsou například černé šperky. A černou se nebojte promítnout ani do náušnic. Budete překvapená, jak senzačně vypadají s kouřovým líčením a rudou rtěnkou. Originální náušnice si samozřejmě zaslouží být vidět. Proto neváhejte a svou kadeřnici požádejte o jednoduchý a elegantní drdol, který je nechá dostatečně vyniknout!

Poznejte nabídku náušnic na eobuv.cz a kombinujte je do libovolných kompozic

Jste majitelkou více dírek v jednom uchu? Pak máte dokonalou příležitost skládat z náušnic zajímavé kombinace. Vyzkoušejte například kompozici náušnic z dlouhého zlatého řetízku, jednoduchého zlatého kroužku a bílé perly. Budete zářit! Nebo k sobě zkuste zavěsit několik různých kroužků. Skvěle vypadají kombinace různých typů zlata - například bílého, žlutého a oblíbeného rose gold odstínu. A zůstat samozřejmě nemusíte jen u kroužků. Pokud máte v uchu dírek hned několik a tvoří pomyslného hada, pak zkuste kombinaci různobarevných pecek a vytvořte z nich barevnou korálkovou cestičku.

Podívejte se na širokou nabídku náušnic - pro sebe, sestru, maminku i kamarádku

Sháníte perfektní dárek pro svou sestru, maminku nebo nejlepší kamarádku? Pak zkuste zabrousit do široké nabídky náušnic na eobuv.cz. Najdete zde mnoho různých typů, ať už na běžné nošení, nebo speciální příležitosti. Vybírat můžete i z rozsáhlé nabídky různých materiálů, tvarů a zdobení. Zkrátka a dobře - na eobuv.cz jste na správném místě! Náušnice jsou velmi vděčný dárek, prakticky se nemůžete minout ve výběru, dodržíte-li následující doporučení. Vybírejte podle tvaru obličeje, oblíbeného kovu a oblíbené značky. A pokud se vám i přesto stane, že se tak docela nestrefíte, pak využijte možnost vrácení zboží. A samozřejmě - zkuste to znovu!

Náušnice - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak vyčistit stříbrné a zlaté náušnice?

Receptů na domácí čištění zlatých náušnic a stříbrných náušnic najdete na internetu opravdu hodně. Jedlou sodou počínaje a cigaretovým popelem konče. Nenechte se ale zvyklat! Pokud máte náušnice z drahého kovu tak to nejlepší, co pro ně můžete udělat, je svěřit je do rukou odborníků. V rámci domácího čištění vám bohatě postačí vlahá mýdlová voda, kterou opláchnete usazené nečistoty a šperk doleštíte obyčejným bavlněným hadříkem. Jiným způsobem na nich totiž můžete napáchat víc škody, než užitku.

Kde koupit náušnice z chirurgické oceli?

Náušnice z chirurgické oceli budou vaší jasnou volbou v případě, že patříte mezi alergičky na ostatní kovy. Tento hypoalergenní materiál je totiž vhodný pro kohokoli! Krásné modely náušnic z tohoto materiálu si jistě vyberete na eobuv.cz.

Nahoru
«
»