Košík  (0)

Asics

Buďte v pohybu s profesionální sportovní obuví a doplňky Asics

Použité filtry:

  • Výrobce:  Asics
Vymazat vše

Asics

Anima Sana In Corpore Sano, neboli „ve zdravém těle zdravý duch.“ Právě toto latinské úsloví stojí za značkou Asics. Není se co divit – jejich hlavním produktem jsou totiž boty na běhání.

Obuv pro ženy, muže i děti

Boty Asics se hodí jak na každodenní tréninky volnočasových běžců, tak na profi běžecké závody. Všechny běžecké boty i sneakery této značky jsou navrženy s maximálním ohledem na komfort nositele a bezpečnost pohybu. I při vývoji nových modelů a technologií se firma drží svého motta a prioritou je pro ně pocit harmonie ducha i těla, jenž vzniká právě při zdravém pohybu. V naší nabídce najdete od značky Asics nejen běžeckou obuv, ale také sálové a trekové boty, speciální běžecká trika a ponožky.

Z historie značky Asics

Společnost vznikla v roce 1949 v Japonsku, kde začala vyrábět boty na basketbal. V proběhu let, kdy se z firmy stal nadnárodní podnik, přibyly do jejich portfolia i boty, určené na další sporty. Nechybí ani jiné sportovní a doplňkové vybavení pro každého milovníka pohybu.

Sleva
Novinka

Obuv a doplňky ASICS – pohodlí a bezpečnost během tréninku

ASICS je jednou z nejznámějších značek sportovní obuvi a doplňků. Díky kvalitnímu zpracování, odolným materiálům a inovativním technologiím splňuje obuv ASICS očekávání nejen amatérských vyznavačů sportovních aktivit, ale i profesionálních sportovců. V obchodě eobuv najdete boty ASICS určené k provádění různých sportovních disciplín. Modely na běh, tenis nebo fitness ASICS zajišťují optimální stabilitu, tlumení nárazů a přilnavost k povrchu, zároveň snižují riziko úrazu a navíc garantují komfort během tréninku. Nabídku japonské značky kompletují doplňky, včetně ponožek, čepic nebo praktických lahví na vodu. V šatníku by neměl chybět ani pohodlný sportovní batoh nebo prostorná taška ASICS, do které se vejdou všechny věci potřebné na trénink, včetně oblečení, bot nebo ručníku.

Sport jako základ pro šťastný život – příběh značky ASICS

Za vznik značky ASICS vděčíme jejímu zakladateli jménem Kihachiro Onitsuka - Japonci, který se po ukončení 2. světové války rozhodl, že chce zbytek svého života zasvětit pomoci mladým lidem. Byl přesvědčen o tom, že tajemstvím šťastného života je fyzická aktivita, proto se rozhodl, navzdory chybějícím zkušenostem, že se bude věnovat výrobě sportovní obuvi. V roce 1949 založil firmu s názvem Onitsuka Co. a jejím prvním produktem byla basketbalová obuv. Přestože se boty zpočátku netěšily z pozitivní zpětné vazby, Japonec se nemínil vzdát. Neustále své modely zdokonaloval, analyzoval způsob pohybu sportovců a poslouchal cenné rady trenérů. Přelomovým momentem byl rok 1977, kdy došlo ke spojení značek Onitsuka Co., GTO Co. a Jelenka Co., díky čemuž se firmě podařilo překonat pro japonskou ekonomiku mimořádně náročné období. Touto fúzí vznikla značka ASICS. Firma se začala rozrůstat a s postupem času se stala jednou z předních značek na globálním trhu se sportovní obuví.

obuv ASICS
Nahoru
«
»