Košík  (0)

Supra

Použité filtry:

  • Výrobce:  Supra
Vymazat vše

Supra

Sleva

Boty Supra – vyberte si ty své a užijte si dokonalý styl v práci i na party

Bláznivě barevné a za žádných okolností nepřehlédnutelné, ale i vcelku decentní tenisky pro každou příležitost. Takové boty umí nabídnout značka Supra. Obuv, jejíž značce dali slávu Jim Grec, Erik Ellington, Tom Penny, Chad Musk a Dennis Martin je oblíbenou součástí nejen skateboardistů, kteří ocení styl a kvalitu, kterou Supra bezesporu nabízí. Dnes nosí sportovní boty Supra i ten, kdo nevyznává jen street&skate styl. Pohodlné a kvalitní boty z dílny Supra jsou přesně to, co váš botník potřebuje. Jsou stylové, svěží, neokoukané a vaše kroky povedou v lehkosti. Ačkoliv v dobách jejich startu na trhu sami zakladatelé – Angel Cabada a jeho parta riderů v čele s Jimem Grecem nehádali, jaký potenciál a úspěch značka bude mít, dnes je Supra celosvětově známým pojmem a synonymem pro sportovní a stylovou obuv pro lidi, kteří milují módu, sport a pohodlí. Logo korunky, pro které značku Supra poznáváme zdobí kamenné obchody po celém světě. I to svědčí o popularitě téhle sportovní a trochu bláznivé značky, která má za cíl prodávat kvalitní a neobyčejné boty. Díky nepřebernému množství stylů si zde vyberete ryze sportovní boty, ale i sportovně-elegantní obuv na párty i do práce. Supra zkratka ví, co se sluší a patří.

Bláznivé barvy a neokoukaný styl. Takové jsou boty od renomované značky Supra, které seženete na eobuv.cz

Nespočet různých stylů a barev – to je to, co činí sportovní obuv Supra tím, kým dnes na trhu je. Oblíbenou značkou, která nabízí přesně to, po čem sportovní duše prahne. Pohodlné a dobře vypadající boty, které sladíte s outfitem, a to ať už jdete na večeři do města nebo na svižnou procházku lesem. Supra boty seženete v různých provedeních, co se materiálu i vzhledu týká. Umělá i pravá kůže na nízkých nebo vysokých botách v jakékoliv barvě, kterou si budete přát. Supra se nebojí barev ani vzorů – a přesně to činí značku svěžím vánkem z daleké a příjemně prosluněné Kalifornie. Nemusíte vlastnit skateboard k tomu, abyste tyhle skate boty mohli obout. Stačí vědět, že prahnete po dokonale propracovaných botách, na jejichž vzniku se podílejí hudebníci, sportovci i špičky v módním průmyslu, kteří ví, co dělají, a co od sportovních bot chtějí. Užijte si i vy stylové, komfortní a kvalitní boty značky Supra, které seženete na eobuv.cz.

Supra a nejčastější dotazy (FAQ)

Jak nosit boty Supra?

Boty Supra najdete na eobuv.cz v mnoha různých stylech a barvách. Proto stačí vědět, k jaké příležitosti boty nejčastěji využijete a poté stačí vybrat takové, které se vám designem nejvíce líbí. Supra boty jsou určeny na běžné vycházky, ale i na sport. Především pak na skateboarding.

Které boty od značky Supra zvolit na skateboarding?

Boty značky Supra jsou inspirovány ulicí, hudbou a skateboardingem. Proto najdete v nabídce této značky převážně boty, které jsou pro skateboarding určeny.

Jak vybrat správnou velikost Supra bot?

Na eobuv.cz jsou pro vás boty individuálně přeměřované. V detailu produktu si tak můžete prohlédnout tabulku reálných velikostí, které odpovídají právě vámi zvolené botě. Nejedná se tak o univerzální tabulku velikostí.

Nahoru
«
»