Košík  (0)

Kolečkové brusle

Sleva

Kolečkové brusle rollerblades – proč stojí za to vyzkoušet?

Jízdu na kolečkových bruslích si oblíbili muži po celém světě. A není se čemu divit. Při jízdě na bruslích si totiž výborně zasportujete a pročistíte hlavu. Navíc spálíte i nějakou tu kalorii. Důležité je, abychom se dobře naučili techniku bruslení. Pak si budete moci užívat jízdu v plné parádě. Kromě dobré techniky to bude chtít i kvalitní model kolečkových bruslí. A jak ho poznáme? Na začátek si musíme rozmyslet, zda chceme bruslit na modelech typu rollerblades nebo rolles skates. Že nevíte jaký je mezi nimi rozdíl? Čtěte dále! Kolečkové brusle rollerblades vedou u mužů na plné čáře. Jedná se o brusle, které mají jeden středový rám a řadu koleček. Jízda na nich je velmi svižná a brusle jsou dobře skladné. Kolečkové brusle roller skates disponují dvěma vozíky, na kterých jsou po stranách připevněná dvě a dvě kolečka. Jedno směrem ke špičce a druhé k patě. Tyto kolečkové brusle mají spíše rekreační charakter. Na trhu pak najdeme i nastavitelné pánské kolečkové brusle rollerblades. Díky nastavitelné botičce můžete využít až 4 po sobě jdoucí velikosti.

Kolečkové brusle rollerblades a kolečkové brusle roller skates: sport, který získává na popularitě

Kolečkové brusle rollerblades pro muže jsou svižné a skladné. Pánové milují rychlou jízdu a díky tomuto modelu bruslí si ji mohou užívat plnými doušky. Tedy za předpokladu, že se naučí správné technice bruslení. Důležitý je při jízdě mírný předklon a správný švih nohou, které při jízdě střídáme. Také je důležitá opora bruslí v kotníku. Určitě tak nepodceňujte výběr správné velikosti bruslí. Na rekreační bruslení pak oceníte i model typu roller skates. Tyto brusle mužům poskytnou vyšší míru stability a bruslení na nich tak bude hračka. Kolečkové brusle jsou v posledních letech velmi oblíbeným sportem, zkuste jej také!

Pánské kolečkové brusle rollerblades – vyberte si svůj první pár na Eobuv.cz

Chcete-li si pořídit kvalitní pánské kolečkové brusle rollerblades, nemusíte se dívat pouze do kamenných prodejen. Nakupovat je můžete i z pohodlí vašeho domova a to na e-shopech. Bude dobré, zvolíte-li ověřeného internetového prodejce světových značek. Jedním z nich je i Eobuv.cz. Najdete zde široký sortiment pánských kolečkových bruslí za příznivé ceny. V nabídce je tu věhlasná značka Tempish, která dbá na zpracování každého detailu. Kolečkové brusle rollerblades Tempish jsou vysoce odolné a módní. Najdeme je zejména v minimalistickém černém provedení. Zajímavá je i kombinace červené a černé barvy. Tyto modely mají i tu výhodu, že se skvěle kombinují s jakkoli barevnými sportovními oděvy a módními doplňky. I při jízdě na kolečkových bruslích můžete vypadat stylově a trendy.

Kolečkové brusle rollerblades a kolečkové brusle roller skates – často kladené otázky

Jaké brusle zvolit pro muže?

Muži mohou volit mezi dvěma modely kolečkových bruslí. Velmi oblíbené jsou zejména modely bruslí typu rollerblades, které nabízí rychlou a svižnou jízdu. Jedná se o brusle s jedním rámem a řadou koleček. Kolečkové brusle typu skates mají 2 vozíky, na kterých jsou připevněná dvě a dvě kolečka a hodí se spíše na rekreační ježdění. Je tedy na vás, jaký styl vám spíše vyhovuje.

Jak se naučit jezdit na kolečkových bruslích?

Chceme-li se naučit jezdit na kolečkových bruslích, bude to chtít dobrého instruktora či kamaráda, který již techniku bruslení ovládá. Není to zas až tak složité. Při bruslení jde především o dobrý záběr a o rovnováhu. Při jízdě bychom měli být mírně nakloněni směrem dopředu a měli bychom se vždy odrážet jednou nebo druhou nohou. Důležitá je pak zejména opora bruslí v místě kotníku.

Nahoru
«
»