Košík  (0)

Turfy

Sleva
Novinka

Turfy pro děti - co to je a jak se liší od sálových kopaček ?

Turfy pro děti jsou kopačky s výrazným vzorkem na podrážce. Ta je dobře přilnavá a pomáhá dětem udržet lepší stabilitu při hře. Děti mohou turfy nazout na všechny tvrdé a suché povrchy. Hodí se pak i na umělou trávu. Kopačky s názvem turfy mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme nejrůznější barevné varianty. V kurzu budou letos zejména přírodní barvy. Z módy pak nevychází ani stará dobrá černá a bílá klasika. Černé a bílé turfy pak děti snadno sladí i se zbytkem sportovního outfitu. Děti si pak oblíbily i svítivé a neonové modely, které zaujmou hned na první pohled. Boty turfy pro děti mohou být vyrobené ze syntetických, ale i z přírodních materiálů. V posledních letech se těší velké oblíbenosti zejména ty přírodní. A není se čemu divit. Jsou totiž odolné a dobře prodyšné. Dále pak mají tendenci se časem rozpínat. Díky této vlastnosti se po pár zápasech dokonale přizpůsobí tvaru každého dětského chodidla. A to je k nezaplacení. Dětské chodidlo je stále ve vývinu a správně padnoucí boty tak zabrání nejrůznějším neduhům. Jako bonus jsou pak dětské turfy z kůže i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již akcentují ty nejznámější sportovní značky na světě, budete tak mít z čeho vybírat!

Investujte do značkových dětských turfů a udělejte svému dítěti radost

Boty turfy pro děti by měly dětem sedět tzv. na míru. Nikde nesmí nic tlačit a překážet. Fotbalové turfy tak zkoušejte s vašimi ratolestmi ideálně v odpoledních nebo ve večerních hodinách. Jestli-že se chystáte kupovat turfy na e-shopu, bude dobré, když budete dobře měřit délku stélky jiné boty vašeho dítěte. Zjištěný údaj pak porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mohou mít totiž nuance v číslování. Značkové turfy pak mají tu výhodu, že jsou dokonale zpracované do posledních detailů. Pozor si pak dávejte hlavně na padělky. Upozornit by vás na ně mohlo odírání barvy nebo podezřele nízká cena. Vždy tak dětské fotbalové boty turfy nakupujte u ověřených prodejců světových značek.

Turfy kopačky pro dívky a chlapce v nabídce Eobuv.cz

Chcete-li vašemu dítěti pořídit opravdu kvalitní kopačky turfy, nemusíte se zaměřovat pouze na kamenné prodejny. Vyzkoušet můžete i nákupy z pohodlí vašeho domova. E-shopy nabízí již široký sortiment sportovní obuvi v nejrůznějších trendy barvách. Vhodné však bude, poohlédnete-li se po ověřeném prodejci světových značek. Mezi ty patří i Eobuv.cz. Vybírat tu můžete dětské turfy od takových velikánů, jako jsou např. Puma, Joma či Adidas. Co se týče barev, jsou zde k mání zejména výraznější modely, které děti zkrátka milují. Líbit by se vašim ratolestem mohly svítivě oranžové, výrazné modré nebo neonově žluté turfy. Určitě však doporučujeme dětské kopačky vybírat společně s vašimi dětmi. Většinou už mají docela jasnou představu o tom, jak má jejich sportovní outfit vypadat.

Turfy – často kladené otázky

Můžete hrát s turfy uvnitř?

Kopačky s názvem turfy se hodí zejména na všechny tvrdé a suché povrchy. Vnitřní prostory jsou tak pro turfy jako dělané. Tyto kopačky mají skvěle přilnavou podrážku a zajistí vašim ratolestem dobrou stabilitu ve vnitřních prostorách. Turfy pak děti využijí i při hře na umělé trávě.

Jaké turfy dětem koupit?

Chcete-li vašim dětem koupit kvalitní turfy, zaměřte se nejen na jejich cenu a design, ale také na zpracování jednotlivých detailů obuvi. Turfy by měly být odolné a lehké. Podrážka by měla být dostatečně strukturovaná a měla by tlumit odrazy chodidel při kontaktu se zemí. Rozhodně by pak měly mít kopačky turfy i prodyšný svršek, aby se v nich dětem nepotila chodidla.

Nahoru
«
»