Košík  (0)

Kopačky

Sleva
Novinka

Boty lisovky pro děti – jaké jsou tyto boty a jak se liší od sálových fotbalových bot a turfů?

Boty lisovky pro děti jsou sportovní boty, které by měly mít zejména odolnou podrážku, která bude vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Základem je prodyšný svršek a dobře strukturovaná podrážka. Boty lisovky mají protiskluzovou podrážku, která dobře přilne k povrchu země. Kopačky turfy se pak hodí zejména na umělý a suchý povrch. Kopačky lisovky seženeme v nejrůznějším barevném provedení. Děti si oblíbily zejména svítivé neonové barvy, v kterých se stanou na hřišti nepřehlédnutelnými. V kurzu jsou pak i kopačky v černém a bílém provedení. Ty se snáze sladí s jakkoli barevnými sportovními oděvy a s módními doplňky. Lisovky pro děti můžeme sehnat v syntetické i přírodní variantě. V posledních letech se těší velké oblíbenosti zejména ty přírodní. A není se čemu divit. Boty z přírodní kůže jsou velmi odolné a dobře kopírují tvar dětského chodidla. Jako bonus jsou pak kopačky z přírodního materiálu i tzv. udržitelné a šetří tedy naši přírodu. Líbit by se vám mohly např. i boty lisovky Adidas, které jsou zpracované do posledního detailu.

Kopačky lisovky pro děti - specializovaná sportovní obuv na fotbal

Kopačky lisovky pro děti jsou specializované boty, které vaše ratolesti využijí zejména na přírodním a měkkém povrchu. Podrážka této fotbalové obuvi je navržena takovým způsobem, aby to vašim ratolestem na trávě neklouzalo. Dále také lisovky dobře tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Kvalitní lisovky by měly být lehké a prodyšné. Díky tomu se budou děti pohybovat po hřišti s lehkostí a budou se moci soustředit plně na svůj sportovní výkon. Kopačky lisovky jsou na trhu k sehnání v nejrůznějších módních barvách. Určitě si tak mezi nimi vybere i vaše dítě ty pravé.

Najděte značkové fotbalové boty lisovky pro děti v široké nabídce Eobuv.cz

Chcete-li koupit vašim dětem kvalitní boty na fotbal, nemusíte chodit jen do kamenných prodejen. Velký výběr je i na internetu. Bude dobré, když se zaměříte na ověřené e-shopy, které nabízí značkový sortiment. Díky tomu se nemusíte bát nákupu padělků. Těmi se to bohužel v poslední době na internetu jen hemží. Ověřeným prodejcem světových značek je např. i Eobuv.cz. Najdete zde široký výběr kvalitních dětských kopaček za příznivé ceny. V nabídce jsou lisovky i turfy. Kopačky lisovky se budou vašim dětem hodit na přírodní trávník, turfy pak vaše ratolesti ocení v tom případě, že budou hrát sálový turnaj. Na Eobuv.cz jsou k dostání dětské kopačky nejrůznějších barev. V nabídce jsou přírodní i pastelové odstíny barev. Líbit by se vašim dětem mohly i svítivě neonové modely kopaček. Dobrou volbou pak bude i stará dobrá bílá nebo černá klasika. Černá a bílá jsou totiž barvy univerzální a takto barevné kopačky pak děti snadno sladí i se zbytkem barevného sportovního outfitu.

Kopačky – Často kladené otázky

Boty lisovky pro děti – co to je?

Kopačky lisovky jsou fotbalové boty, které se hodí zejména na měkký venkovní terén. Jedná se o boty s odolnou podrážkou, které musí vhodně tlumit dopady dětských chodidel při kontaktu se zemí. Také je důležité, aby byly lisovky dostatečně prodyšné. V ideálním případě pak nakupujte odlehčené modely kopaček, které nezatíží dětská chodidla.

Kopačky se šrouby nebo lisovky – co vybrat pro dítě?

Kopačky se šrouby se hodí na měkký povrch. Díky odolným kolíkům budou vaše děti běhat po hřišti jedna báseň. Na běžné a dobře upravované hřiště postačí vašim dětem tzv. lisovky. Díky nim jim to nebude na travnatém povrchu klouzat a budou se v terénu pohybovat rychle a hladce.

Nahoru
«
»