Košík  (0)

Kolečkové brusle

Sleva
Novinka

Kolečkové brusle roller skates – způsob, jak trávit čas se svým dítětem

Jestli-že chceme trávit s naším dítětem aktivně volný čas, můžeme vyzkoušet i jízdu na kolečkových bruslích. Užijete si společně spoustu zábavy a navíc můžete vybudovat u dítěte zdravý vztah ke sportu. A to za zvážení stojí. Ale pozor! Dětská chodidla jsou stále ve vývinu a je tedy velmi důležité, abychom našim ratolestem koupili kvalitní kolečkové brusle, které jim budou sedět tzv. na míru. Nikde nesmí nic tlačit ani překážet. Na výběr pak máme ze dvou základních typů kolečkových bruslí. Sportovněji a závodně laděné kousky se nazývají kolečkové brusle rollerblades. Pro děti začátečníky jsou však vhodnější kolečkové brusle roller skates. Dítěti totiž zajistí větší míru stability. Kolečkové brusle inline skates mají dva rámy a na nich umístěná dvě a dvě kolečka. Kolečkové brusle roller skates pro děti jsou pak k sehnání v nejrůznějším barevném provedení. Pro změnu designu bruslí můžeme nakupovat i náhradní kolečka.

Kolečkové brusle pro děti – kdy může dítě začít bruslit?

Děti by měly na kolečkové brusle pomýšlet ve chvíli, kdy udrží rovnováhu a pochopí techniku bruslení. Špatnou technikou jízdy totiž může docházet k poškození pohybového aparátu a k vadnému držení těla. Našim ratolestem by pak hrozilo i nepříjemné zranění. Jsme-li si tedy jistí, že dítě pochopí základní instrukce, můžeme se dát do akce. Určitě to však chce i kvalitní kolečkové brusle a chrániče. Zapomínat bychom neměli ani na přilbu. Tyto bezpečností prvky zaručí, že se naše dítě bude pohybovat v terénu sebejistě. Na trhu seženeme kolečkové brusle rollerblades pro dívku i pro chlapce. Dívčí kolečkové brusle rollerblades mohou mít i líbivé růžové prvky. Chlapecké kolečkové brusle rollerblades pak kluci často volí v minimalistickém provedení. Určitě si tak mezi nimi vybere vhodný model i vaše dítě. Kolečkové brusle rollerblades pro děti jsou k dostání v nejrůznějších cenových relacích. Za kvalitní brusle se však nebojte připlatit, investice se vám vrátí v podobě dětské radosti z jízdy. Děti si pak rády vybírají i náhradní kolečka a šňůrky do bruslí, díky kterým mohou flexibilně měnit design bruslí.

Inline brusle, kolečkové brusle rollerblades a lední brusle 2 v 1

Kolečkové brusle můžeme nakupovat i v tzv. verzi 2 v 1. Jedná se o speciální model bruslí, který se může přizpůsobit na zemský povrch i na ledovou plochu. S bruslemi 2 v 1 si tak děti užijí spoustu zábavy v každém ročním období. Na trhu jsou k sehnání dětské kolečkové brusle 2 v 1 v nejrůznějších barevných variantách. Oblíbené jsou zejména svítivé modely, které zaujmou hned na první pohled. Děti barvy zkrátka milují!

Kolečkové brusle (roller skates) a kolečkové brusle (rollerblades)– často kladené otázky

Kolečkové brusle roller skates nebo kolečkové brusle rollerblades ?

Na trhu existují dva základní modely dětských kolečkových bruslí. Volit můžeme mezi typem rollerbaldes a roller skates. První zmíněné brusle mají jeden rám a na něm připevněnou řadu koleček. Kolečkové brusle typu roller skates mají 2 vozíky, které disponují dvěma a dvěma kolečky po jejich stranách. Brusle rollerblades jsou svižnější, skates modely pak využijí naše děti zejména na rekreační jízdy.

Kolik stojí dětské inline brusle?

Dětské kolečkové brusle seženeme v nejrůznější cenové relaci. Cena může začínat na 500kč, za kvalitní model se však vyplatí připlatit. Dětské kolečkové brusle můžeme vybírat i ve výprodejích a v slevových akcích. Určitě tak pro svou ratolest seženete kvalitní model bruslí za příznivou cenu i vy. Zkuste nakouknout např. i na Eobuv.cz.

Nahoru
«
»