Košík  (0)

Kolečkové brusle

Sleva
Novinka

Dámské kolečkové brusle rollerblade a kolečkové brusle roller skate pro dospělé - vraťte se ke svému oblíbenému sportu a zažijte dětskou radost

Na trhu jsou v dnešní době k sehnání 2 základní typy kolečkových bruslí. Můžeme se setkat s názvy dámské kolečkové brusle rollerblade a kolečkové brusle roller skate. V čem tedy spočívá hlavní rozdíl mezi těmito dvěma modely kolečkových bruslí? Není to zas tak složité. Dámské kolečkové brusle rollerblade mají jeden středový rám a řadu koleček. Dámské kolečkové brusle roller skate pak mají dva horizontální vozíky, na kterých jsou umístěná dvě a dvě kolečka vpravo i vlevo. Jedno kolečko je zasazeno směrem ke špičce a druhé je umístěno směrem k patě. Oba typy kolečkových bruslí mají něco do sebe. Ženy a dívky, které dobře ovládají techniku bruslení, velmi často sáhnou po klasických kolečkových bruslích s jedním středovým rámem. Jízda na nich je svižná a brusle jsou i lépe skladné. Módní brusle typu roller skate pak dívkám a ženám poskytnou větší míru opory. Stabilita je zaručena dvěma vozíky, které poskytnou dostatek opory v terénu. Oba typy zmíněných kolečkových bruslí pak mohou dámy nakupovat v nejrůznějších barevných variantách. Pro změnu designu kolečkových bruslí mohou ženy využít nákupu náhradních koleček. K sehnání jsou běžně dámské kolečkové brusle 37, 38, 39, 40, 41. Pro větší velikosti pak bude třeba zajít do pánského oddělení.

Dámské nastavitelné kolečkové brusle v různých velikostech - barevné modely pro každou ženu

V nabídce světových značek najdeme i nastavitelné dámské kolečkové brusle v nejrůznějších velikostech. Dámské kolečkové brusle 37, 38, 39, 40 a 41 jsou k dostání v téměř každém sportovním obchodě. Pokud na některou velikost nenarazíte v kamenné prodejně, můžete nakouknout i na sportovní e-shopy. Nastavitelné brusle mají posuvnou patu a díky tomu lze s velikostí flexibilně hýbat. Dámské kolečkové brusle pro dospělé ženy s nastavitelnou velikostí pak můžeme nakupovat i v pestrobarevném provedení. Velmi energicky působí kombinace černé a červené barvy. Ženy pak mají v oblibě i modely s růžovým barevným tónem.

Dámské rekreační kolečkové brusle - vychytané modely najdete v nabídce Eobuv.cz

Chcete-li se věnovat bruslení na rekreační bázi, můžete si vybírat mezi kolečkovými rekreačními modely bruslí. Širokou nabídku zmíněných bruslí najdete i na oblíbeném e-shopu Eobuv.cz. Ženy a dívky zde mohou vybírat dámské rekreační kolečkové brusle v nejrůznějším barevném provedení. V letošní sezóně budou v kurzu zejména přírodní odstíny barev. Vyhýbat se však nemusíte ani černé a bílé klasice. Takové kolečkové brusle pro dospělé ženy z módy nevychází a lehce se kombinují s různě barevnými sportovními oděvy a s módními doplňky. Na Eobuv.cz najdeme modely kolečkových bruslí v decentních, ale i ve výrazných barvách.

Kolečkové brusle rollerblade a kolečkové brusle roller skate – Často kladené otázky

Dámské kolečkové brusle – jaké vybrat?

Vybíráme-li dámské kolečkové brusle, měli bychom si ujasnit, zda chceme jednotný rám s řadou koleček nebo dáme přednost kolečkovým bruslím se dvěma vozíky a na nich umístěnými kolečky. Kolečkové brusle rolleblade jsou svižné a dobře skladné. Kolečkové brusle roller skate pak ženám poskytnou lepší stabilitu v terénu a hodí se zejména pro rekreační účely.

Dámské kolečkové brusle - kde koupit?

Chcete-li si pořídit kvalitní kolečkové brusle, nemusíte chodit pouze do kamenných prodejen. Dobrý výběr bývá i na nejrůznějších sportovních e-shopech. Jedním z ověřených prodejců kolečkových bruslí pro ženy je i Eobuv.cz. Zde si jistě vybere ten správný model každá z vás.

Nahoru
«
»