Košík  (0)

Golf

Sleva

Dámské golfové boty - dobrá přilnavost při hře

Dámské golfové boty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, která se chystá na golfový trénink či turnaj. Boty na hraní golfu by totiž měly splňovat určitá kritéria, díky kterým nám nebude v terénu hrozit zranění a podpoří dobré výkony při hře. Jaké by tedy měly kvalitní golfové boty být? V zásadě na tom není nic složitého. Golfové sportovní boty by měly být zejména lehké a prodyšné. Díky těmto vlastnostem se budeme na golfovém hřišti pohybovat s grácií. Boty na golf pak můžeme dělit na tréninkové, atletické a bezspajkové. Velké oblíbenosti se těší zejména atletické kousky, které dobře větrají a mají výbornou přilnavost k zemskému povrchu. Díky tomu to pak na golfovém hřišti neklouže a je nám poskytnutá dostatečná opora při švihu holí.

Boty na golf - lehké a pohodlné na nošení

Boty na golf většinou používáme na golfových turnajích a trénincích. Mohou nám však sloužit i jako golfové boty na procházky. Jsou totiž velmi pohodlné a lehké. Dále mají i dobře přilnavou a odpruženou podrážku. S každým nášlapem se tak budete cítit jako v bavlnce. Vybírat můžete mezi syntetickými modely obuvi na golf a kousky z přírodních materiálů. Kožené boty na golf pak mají hned několik výhod. Jsou nejen odolné, ale také se skvěle přizpůsobí tvaru každého chodidla. Přírodní kůže má totiž tendenci k rozpínání. Po několika nazutích tak přesně okopíruje tvar vaší nožní klenby. Pohodlí je zaručeno! Boty na golf by pak měly být i voděodolné. To se vám bude hodit i při procházkách. Nikdy nevíte, kdy vás může zastihnout nepříjemná přeháňka. S obuví na golf vás tak nic nezaskočí. Kožené modely obuvi pak však nezapomeňte i vhodně ošetřit obuvnickými prostředky. Hodit se vám bude impregnace, ale i ochranný krém v neutrální barvě a v neposlední řadě i čistící pěna či gel. Impregnace chrání boty před deštěm, ochranný krém pak zamezí odírání golfové obuvi. Čistící pěnu nebo gel oceníte v tom případě, že si boty na golf umažete.

Dámské golfové boty Nike - tlumení nárazů na hřišti

Chcete-li si pořídit kvalitní obuv na hraní golfu, budou dámské golfové boty Nike tím správným řešením i pro vás. Značka Nike je známá tím, že je její obuv zpracovaná do posledního malého detailu. Švy obuvi jsou dokonale zarovnané, nikde nic netrčí ani nepřekáží. Dále mají boty na golf od značky Nike nadčasový design. V nabídce najdeme boty na golf v módních pastelových i svítivých neonových barevných odstínech. Obuv Nike na golf je pak vždy doplněna i ikonickým logem fajfky. Máte-li rády starou dobrou klasiku, můžete vsadit i na bílé nebo černé boty na golf Nike. Černá a bílá jsou barvy univerzální a snadno je tak sladíte i s dalším golfovým oblečením nebo s módními doplňky. Fantazii se meze nekladou. Každá z nás by se tak měla řídit vlastní intuicí a vkusem. Jedno je však jisté, s dámskou obuví Nike nešlápnete vedle.

Golf – nejčastější dotazy:

Jaké boty zvolit na golf?

Boty na golf můžeme vybírat na základě různých kritérií. Volit můžeme mezi atletickými, tradičními a bezspajkovými golfovými kousky. Oblíbené jsou zejména atletické modely, které jsou dobře odpružené a poskytnou našemu chodidlu výbornou oporu při švihu holí. Boty na golf by pak měly být i voděodolné. Co se týče materiálu, populární jsou zejména kousky z přírodní kůže.

Dámské golfové boty – kde koupit?

Chceme-li si koupit kvalitní golfové boty, nemusíme chodit pouze do kamenných prodejen. Podívat se můžeme i na e-shopy. Boty na golf pak nakupujte u ověřených prodejců světových značek. Jedním z nich je i Eobuv.cz. Zde si jistě vybere vhodné golfové boty každá z vás.

Nahoru
«
»