Košík  (0)
Běhejte s námi!
Fresh Foam
Inovativní lehká tlumící pěna s vysokou odolností proti deformaci. Díky vhodné struktuře poskytuje měkkost a ochranu kloubů během delších tréninků.
OBJEVTE PRODUKTY
AHAR
Technologie založená na odolném materiálu (speciální typ pryže), jež je umístěn na strategických místech vnější podešve pro zvýšení odolnosti při zachování nízké hmotnosti.
OBJEVTE PRODUKTY
Boost System
Energii vracející pěna BOOST v mezipodešvi podporuje přistání a dodává energii při každém kroku, zatímco citlivé odpružení v přední části chodidla Vám poskytuje akceleraci.
OBJEVTE PRODUKTY
Vibram® Megagrip
Základem je speciální běhoun s řadami rovnoměrně rozmístěných výstupků, vyrobený ze speciální směsi otěruvzdorné pryže. Zaručuje botě skvělou přilnavost k zemi.
OBJEVTE PRODUKTY
GEL
Základem je speciální podrážka, která poskytuje optimální odpružení v ní jsou umístěné silikonové vložky, které jsou rozmístěny na citlivých místech mezipodešve a integrovány tak, aby zvyšovaly funkčnost.
OBJEVTE PRODUKTY
Bounce
Technologie navržená tak, aby využívala energii generovanou odpružením za účelem uvolnění svalů. Díky tomu můžete trénovat déle a užít si zábavy s efektivním tréninkem.
OBJEVTE PRODUKTY
Dynamic Duomax
Dodatečná vrstva dynamické pěny zajišťuje dobrou stabilizaci chodidla bez ztráty energie při běhu.
OBJEVTE PRODUKTY
Primeblue
Vysoce kvalitní příze vyrobená z 50% Parley Ocean Plastic, materiálu, který pochází z recyklovaného plastového odpadu shromážděného z pobřežních oblastí, aby se zabránilo kontaminaci oceánů.
OBJEVTE PRODUKTY
Nahoru
«
»