Košík  (0)

Quiksilver

Použité filtry:

  • Výrobce:  Quiksilver
Vymazat vše
Sleva
Novinka

Boty Quiksilver – vysoká kvalita pro náročné uživatele

Už jen původ značky Quiksilver je zárukou vysoké kvality, protože tato značka se původně zaměřovala na surfařské oblečení pro profesionální surfaře. Postupně však začala své portfolio rozšiřovat při zachování původních požadavků na její kvalitu. Dnes je tak tato značka pánské módy zárukou té nejvyšší dostupné kvality. Totéž pak platí i pro boty Quiksilver, které dostojí požadavkům i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří s radostí každodenně zdolávají i ty největší výzvy. Aby značka stále ukazovala na své původní kořeny, nabízí širokou škálu plážové obuvi, ale také vybavení na snowboarding či lyžování. Symbolem této značky zůstává pohodlnost v kombinaci s kvalitou, funkčností a moderním přístupem k oblékání.

Obuv Quiksilver – každodenní pohodlí a funkčnost

Díky základním hodnotám, která se stále přenášejí ve firmě z generace na generaci je obuv Quiksilver zárukou vašeho každodenního komfortu při maximální funkčnosti. Díky tomu už vás nepřízeň počasí nebo náročný terén na vašich cestách nezaskočí. Kromě tenisek či botasek dnes nabízí Quiksilver také měkké a pohodlné polobotky nebo pánské espadrilky, které se hodí nejen do horkých dnů ve městě, které nahrazují oblíbené sandály. Právě v oblasti pro volný čas pak vedou v letních právě sandály, žabky a nazouváky, které vaše nohy neodřou a ani nepřivodí žádné puchýře. Boty Quiksilver jsou jasnou volbou pro muže, kteří vědí, co od obuvi požadují – pohodlí při každém kroku a maximální funkčnost.

Pánské boty Quiksilver – pohodlí při nošení

Pokud si shrneme vše výše uvedené je zřejmé, že pánské boty Quiksilver jsou zárukou maximálního komfortu při různých stupních zátěže. Abyste si tohoto požitku mohli užívat každý den můžete si zvolit obuv z jejich široké nabídky. Třeba polobotky Quiksilver jsou pověstné komfortem sportovních bot, ale jejich design je maximálně elegantní a hodí se tak i do kanceláře nebo na jednání s obchodními partnery. Když se chystáte vyrazit s přáteli za večerní zábavou můžete zvolit třeba populární tenisky nebo se opět spolehnout na pohodlné polobotky či espadrilky. Ani v zimním období vás tato značka nezklame, protože vždy přináší aktuální a plně funkční modely, které jsou nejen pohodlné při nošení, ale hlavně udrží vaše nohy v teple a suchu.

Často kladené otázky k obuvi Quiksilver

Quiksilver – co je to za značku?

Quiksilver je americká značka pánské sportovní módy, jejíž vznik se datuje do 70. let 20. století. Původně se tato značka zaměřovala na plážovou módu, konkrétně na surfařské vybavení, postupně se rozšířila i na zimní sporty a dnes již nabízí zákazníkům po celém světě kompletní kolekce oblečení a obuvi.

Jaké pánské boty Quiksilver si koupit?

Sami byste si měli nejprve zodpovědět, kam chcete boty nosit a v jakém ročním období podle toho pak můžete vybírat z velmi široké nabídky obuvi.

Quiksilver – pánská móda nebo uvolněný styl?

Značka Quiksilver sice původně začala především jako funkční účelové oblečení, postupně však do svých modelů stále více prosazovala současné módní trendy. Dnes je tak Quiksilver kombinací pánské módy, ale i uvolněného stylu, což většině mužů vyhovuje.

Nahoru
«
»