Košík  (0)

Boty Palladium

Obuvnická značka pro vyznavače outdoorového stylu

Použité filtry:

  • Výrobce:  Palladium
Vymazat vše

Boty Palladium

Legendární značka Palladium, která vyráběla téměř nezničitelné podrážky pro boty francouzských letců za 2. světové války, vládne outdooru a městům i dnes! Kvalitní obuv bez kompromisů značky Palladium uspokojí i ty nejnáročnější chodce, ale i módní fajnšmekry. Specialista na turistické boty začíná totiž získávat příznivce i ve městech, módní gurmáni oceňují její robustnost a nezaměnitelný styl s typicky výraznou podrážkou. Hledáte skvělé boty v army stylu, módní kožené kotníkové kecky nebo trekové boty na outdoor, jejichž podrážka vydrží sloužit dlouhá léta? Objevujte svět v botách Palladium. Na eObuv.cz nabízíme skvělý výběr dámským bot Palladium, pánských bot Palladium i dětských bot Palladium v úžasných barvách a stylech, s materiály od přírodní kůže až po prodyšné plátno. Pořiďte si svoje boty Palladium s výraznými slevami!

Sleva
Novinka

Kotníková šněrovací obuv, která vypadá jako tenisky

Jsou takové značky, které možná nepoznáte z názvu, ale zcela určitě je poznáte podle charakteristických produktů, které nabízí. Jednou z nich je zcela určitě francouzská značka Palladium, jejíž stežějním produktem jsou látkové boty s podrážkou a tvarem workerů. Značka vytvořila své impérium na základě jednoho tvaru obuvi, ale se spoustou barevných a výškových variací. V nabídce značky Palladium, dostupné na eobuv, naleznete dámskou, pánskou, ale i dětskou obuv. Můžete tedy celou rodinu vybavit odolnou outdoorovou obuví, ale také originálními teniskami nebo dokonce pantoflemi či sandály. Značka, navzdory odkazům k dědictví, reaguje na aktuální trendy, což umožňuje vyhledat obuv zdůrazňující individualitu každého z nás.

Nezničitelná obuv přímo z cizinecké legie

Firma Palladium vznikla v roce 1920 a to – což je zajímavé – ne za účelem výroby obuvi. Původně měla vyrábět pneumatiky pro rychle rostoucí letecký průmysl. Tyto pneumatiky byly vyráběny ze střídavě prokládaných vrstev: vulkanizovaného kaučuku a plátna. Palladium rychle získalo monopol v této oblasti. Po II. světové válce, protože poptávka po letadlech klesala, značka změnila svůj profil – začala vyrábět obuv, která měla navazovat na předtím vyráběné pneumatiky, tedy být "nezničitelná". V roce 1947 vznikl dnes již kultovní model Pampa, který používali vojáci cizinecké legie, a to v těch nejextrémnějších podmínkách. Těžko naleznete lepší reklamu odolné obuvi, že ano?

Palladium
Nahoru
«
»