Košík  (0)
Vy máte vášeň,
my máme běžecké boty
na běhv terénu
Boty určené pro běh po asfaltu, v terénu a závodní: top modely od známých značek
Není těžké si běhání opravdu zamilovat. Trochu větší výzvou může přece jenom být vytvoření správného šatníku, konkrétně – běžeckých bot, které se budou skvěle hodit v různých podmínkách. Jaké běžecké boty je dobré si pořídit, aby Vám trénink přinesl co nejvíc výhod a radosti?
Přečtěte si více
Trekové boty: jaké vybrat? Tři TOP značky v eobuv.cz
Trekové boty, někdy nazývané také jako horské boty, patří k nejvíce odolným modelům bot. Není tedy v tom nic divného, že tyto boty musí být dokonalé za všech podmínek – na strmých horských stezkách i těch největších nerovnostech, mezi houštinami s bujnou vegetací a když je to nutné, tak i na rovném terénu. 
Přečtěte si více
Jak vybrat trekové boty? Průvodce pro začátečníky
Treking je turistika v náročných oblastech. Proto je zapotřebí si pořídit kvalitní obuv určenou speciálně pro tyto náročné podmínky, která vám zajistí pohodlí a stabilitu. Poradíme vám, jaké boty byste si měli vybrat do hor, abyste si tak mohli naplno užít expedice i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Přečtěte si více
Jaké trekové ponožky zvolit k horským botám?
Chystáte se na túru do hor? Pokud jste si už pořídili outdoorové boty, je čas se podívat po funkčních trekové ponožky. Díky tomu zajistíte chodidlům maximální komfort a minimalizujete riziko vzniku bolestivých otlaků. To je ta poslední věc, kterou potřebujete během dlouhé túry v náročném terénu.
Přečtěte si více
Nahoru
«
»