Košík  (0)
streetwear sneakers
Nejnovější pouliční trendy
Streetwear – co je to za styl? Objevte, jaké jsou nejdůležitější prvky pouliční módy
Jakou obuv zvolit k teplákové soupravě? Pohodlí v městském stylu!
Jak zavazovat tkaničky u bot? Originální způsoby, díky kterým se odlišíte od ostatních.
Pohodlí, svoboda a originalita jsou tři vlastnosti, které nejlépe definují streetwear. Tento styl pocházející z Kalifornie byl vytvořen v 70. letech 20. století a každý rok si získává dav fanoušků, kteří potěší svou jednoduchou formou, pohodlím a nekonvenčností. Kdysi vyhrazený pro subkultury: surfaře, skatery nebo hip-hopery, dnes stanoví podíl na módním průmyslu. V tomto článku se dozvíte, co je to streetwear a jak snadné je vytvořit styl v duchu street fashion.
Tepláková souprava je oblečení, které se v průběhu let vyvíjelo. Postupem času ztratila svou základní funkci, tedy přestala být spojována pouze se sportem. Téměř stejně populární jako je denim se stala základem pro každodenní outfity. Přemýšlíte, jaké boty se hodí k teplákům? Dokážeme vám, že to nemusí být jen tenisky!
Ačkoli by se mohlo zdát, že šněrování bot je hračka a banální záležitost – není tomu tak! Jak zavazovat tkaničky u bot nápaditě a zajímavě? Přesvědčte se sami, jak jednoduše můžete z obyčejných tkaniček udělat stylový prvek, který změní celý váš outfit k nepoznání. V tomto článku najdete mnoho módních inspirací!
Přečtěte si více
Přečtěte si více
Přečtěte si více
Nahoru
«
»