Košík  (0)

Imac

Použité filtry:

  • Výrobce:  Imac
Vymazat vše
Sleva
Novinka

Boty Imac - lehkost, pohodlí a styl

Chcete-li si pořídit kvalitní lehkou obuv, vsaďte na boty Imac. Značka Imac je známá tím, že jsou její produkty pečlivě zpracované do posledního drobného detailu. Švy obuvi jsou dokonale zarovnané a svršek je prodyšný. Díky tomu se vám nebudou při sportu či při každodenním nošení potit chodidla. Boty Imac pak disponují i výborně odpruženou podrážkou. S každým krokem se tak bude cítit jako v bavlnce. Značka Imac potěší svým sortimentem nejen ženy a muže, ale také děti. Imac tak může obouvat klidně celou vaši rodinu. Dětské, dámské a pánské boty Imac jsou k dispozici v trendy přírodních i v pastelových barvách. Výběr tak záleží jen na vás a na vašem jedinečném vkusu.

Dámské boty Imac - pro náročné ženy

Dámské boty Imac ocení i ty nejnáročnější ženy. Podrážka dámské obuvi Imac je vždy dobře odpružená. Díky tomu zvládá tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Boty Imac pro ženy pak vynikají i prodyšným a odolným svrškem. Nechybí ani stylové tkaničky. Švy jsou dobře zarovnané. Design dámské obuvi Imac vždy kopíruje nejnovější módní trendy. Dámy tak mají z čeho vybírat! Obuv Imac pro ženy je k dispozici v imitované i v pravé kůži. V posledních letech vede na plné čáře obuv z pravé kůže. Je nejen odolná a vysoce módní, ale také je tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života chrání naši přírodu. Rozhodně tak stojí za zvážení. Kožené boty pak mají ještě jednu velkou výhodu. Po krátkém nošení se dokonale přizpůsobí specifickému tvaru vaší nožní klenby. Přírodní kůže má totiž tendenci k rozpínání. Aby nám kožená obuv Imac vydržela sloužit delší časové období, bude to chtít i kvalitní obuvnické prostředky. Dobrou volbou bude impregnace, ochranný krém v neutrální barvě a čistící prostředek na kůži. Impregnace chrání boty před sněhem a před deštěm. Ochranný krém oceníte v tom případě, že se na obuvi Imac z pravé kůže objeví nějaká ta rýha. Speciální obuvnický čistící prostředek pak poslouží v té chvíli, kdy si boty umažete. Používáním zmíněných obuvnických prostředků výrazně zvýšíte životnost Imac obuvi z pravé kůže. Péči tak určitě nepodceňujte.

Dětské boty Imac - bezpečná chůze

Boty Imac pro děti vynikají dobře odpruženou podrážkou a prodyšným svrškem. V letošní sezóně budou hrát prim především přírodní barevné odstíny. Tmavě modré, zelené nebo krémové dětské boty Imac tak budou dobrou volbou i pro vaše ratolesti. Boty Imac pro děti vybírejte na e-shopu dle délky stélky jejich chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr. Dále změřte vnitřní stélku jiné boty, která jim padne tzv. na míru. Naměřené údaje pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou Imac. Různé světové značky mají totiž nuance v číslování. Správným měřením a následným porovnáváním se tak vyhnete nežádoucím reklamacím. Výběr správné velikosti dětské obuvi je zcela zásadní. Dětská chodidla jsou totiž neustále ve vývinu a volbou špatné velikosti bychom tak mohli našim ratolestem pořádně uškodit.

Boty Imac – často kladené otázky

Doporučují ortopedi boty Imac?

Značka Imac je podporována i ortopedy. Konstrukce obuvi je velmi kvalitně zpracovaná. Boty Imac mají výborně odpruženou podrážku, která vhodně tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Obuv Imac pak má i odolný, ale zároveň prodyšný svršek, díky kterému se vám nezapotí chodidla. A to ani při sportu nebo při každodenním nošení obuvi.

Z jakého materiálu jsou boty Imac vyrobeny?

Obuv Imac je vyráběna z vysoce odolných materiálů. Na trhu najdeme kousky z pravé kůže. Vybírat však můžeme i boty v imitaci kůže. Záleží tak jen na nás a na našich preferencích.

Nahoru
«
»