Košík  (0)

Helly Hansen

Použité filtry:

  • Výrobce:  Helly Hansen
Vymazat vše
Sleva
Novinka

Značka Helly Hansen – norská outdoorová značka

Helly Hansen se zaměřuje na sportovní oblečení a obuv. Tato značka s dlouhou tradicí, která sahá až do roku 1877 se těší velké celosvětové oblíbenosti. Není se čemu divit, když jejich vysoce kvalitní výrobky mají nálepku vysoké funkčnosti a optimální ceny. Díky tomu patří obuv Helly Hansen, která spojuje tradiční design a současné technologie ke špičce na současném trhu s outdoorovým vybavením. Kromě designu a funkčnosti je také na místě zmínit i pohodlí, které boty poskytují. Boty Helly Hansen jsou prý natolik pohodlné, že je řada lidí nosí za nepříznivého počasí třeba i do města.

Boty Helly Hansen – vysoce kvalitní obuv pro každého

Původně se značka Helly Hansen zaměřovala na pracovní oděvy a obuv, které poskytovaly zákazníkům vysokou odolnost materiálu a zároveň byly pohodlné při nošení. Až později se z pracovního oblečení stalo oblečení sportovní. Nejinak tomu bylo i s jejich obuví, které se již při vzniku této značky prodávalo tisíce kusů ročně a brzy rodině Hansenových nestačily výrobní kapacity. Na této tradici pak bylo vystavěno jméno této značky, protože nejen nároční zákazníci vyžadují za své peníze kvalitu. Díky tomu, že byla vysoká kvalita udržena obstála obuv Helly Hansen i na současném vysoce konkurenčním trhu. Každý preferuje jiný terén a jiné cíle, jedno však mají společné, a to že chtějí, aby je na cestách doprovázela tak kvalitní obuv jako je Helly Hansen. Díky široké paletě barev a designů si najde každý dokonalý model přímo podle své představy.

Helly Hansen – jedinečný design a úžasná odolnost

Díky svému neotřelému designu patří nejen boty Helly Hansen mezi velmi oblíbené kousky jak pro ženy, tak i pro muže i když to mnohdy neradi uznávají. S výrobky značky Helly Hansen se nemusíte obávat, že by se vám boty nebo bunda zanedlouho rozpadly. Pokud se navíc o obuv budete správně starat, bude dlouhé roky vypadat jako nová. Díky této odolné obuvi se tak již nemusíte obávat, že byste obuv při chůzi na nerovném terénu poškodili. Kromě outdoorové obuvi, která již byla výše zmíněna, najdete v nabídce značky i velmi povedené sneakersy či klasické plátěné tenisky.

Boty Helly Hansen – nejčastější dotazy

Jak si vybrat boty Helly Hansen?

Tak jako u jiných značek je potřeba, abyste věděli, co od kupované obuvi očekáváte. Jestliže si vybíráte obuv na méně náročný terén stačí nízké outdoorové obuv, naopak do náročného terénu doporučujeme kotníčkovou obuv, abyste se chránili před podvrtnutím kotníku. Pokud hledáte parádní obuv na procházky nemusíte věnovat ani tolik pozornosti protiskluzové podrážce.

Jak koupit správnou velikost obuvi Helly Hansen?

Tak jako při výběru jakékoli jiné obuvi je nejvhodnější si změřit délku vašeho chodidla, a to tak, že své chodidlo obkreslíte na papír. Následně tento nákres změříte klasickým metrem s přesností na milimetry a zkontrolujete hodnotu s naší velikostní tabulkou. V případě, že si nejste jistí velikostí, protože je na pomezí volte vždy tu větší. V případě, že vám nebudou boty sedět na noze, rádi je vyměníme nebo vrátíme peníze.

Které boty Helly Hansen budou v praxi fungovat?

Díky vysoké kvalitě jsou skvělou volbou všechny modely obuvi Helly Hansen. Záleží zejména na tom, zda si vyberete vhodný model do daných podmínek. Víme, že většina lidí náročnost užívání bot podceňuje, a tak doporučujeme zvážit nákup obuvi z odolnější řady.

Nahoru
«
»