Košík  (0)

Fjällräven

Použité filtry:

  • Výrobce:  Fjällräven
Vymazat vše

Fjällräven

z 1

Švédská kvalita Fjällräven

Hledáte batoh, peněženku či ledvinku, která vydrží naprosto cokoli, je kvalitní a designově velmi povedená? Sáhněte po švédské značce Fjällräven, která si zakládá právě na tom, aby její výrobky byly uživatelsky příjemné, designové a mohly vám sloužit dlouhá léta.

Značka Fjällräven – nejvyšší kvalita, ideální pro náročné podmínky

Společnost Fjällräven byla založena v roce 1960 ve Švédsku, cílem vyrábět nadčasové, funkční a odolné outdoorové vybavení. Ve Fjällräven vládne nejen design a nové trendy, ale hlavně kvalitní materiál, který je velmi odolný. Jedním z nejčastěji používaných materiálů je G-1000, který najdete na batozích, bundách i kalhotách. A co ho dělá tak odolným proti povětrnostním vlivům? Tajemstvím je Grónský vosk, díky kterému výrobky vydrží v podstatě věky. Dalším často používaným materiálem je vlna, a s ohledem na životní prostředí je využívána zejména recyklovaná vlna, nebo vlna z přebytků. Každá vlna má ve Fjällräven svůj příběh a je možné dohledat její původ až k jednotlivým farmám. Vlna jako taková je skvělý funkční materiál, který je ideální do nevlídného a sychravého počasí. Dalšími materiály, které jsou připraveny vydržet i nemožné je pak například Bergshell nebo Eco-Shell. Nicméně to, že je Fjällräven móda určena pro outdoor neznamená, že si jí nemůžete užít i v městském prostředí. Naopak, výrobky jsou natolik univerzální, že vás česká zima rozhodne nezaskočí a vy i věci ve vašem zavazadle nebo ledvince budou vždy bezpečně v suchu.

Fjällräven - nejčastější dotazy

Které doplňky Fjällräven se vyplatí koupit?

Odpověď je jednoduchá – takové, jaké potřebujete. Chcete batoh, který zvládne denní nošení? Peněženku, díky které budou vaše karty a peníze v suchu a bezpečí? Praktickou ledvinku na malé drobnosti? Organizér do batohu, ochranný kryt proti dešti, láhev na nápoje? S tím vším si umí Fjällräven poradit. Pokud jste spíše městský typ, ale máte rádi kvalitní sportovní oblečení, nejspíše bude vaší volbou krom funkčních kalhot a větrovky také batoh, peněženka či organizér. Chystáte-li se na horskou túru a potřebujete opravdu kvalitní vybavení, nejspíše z doplňků zvolíte Fjällräven ledvinky, Fjällräven peněženky, kryt proti dešti a láhev na nápoje. Tím, že se Fj věnuje právě outdoorovému vybavení, je řada jimi nabízených doplňků opravdu široká. Obsahuje mimo jiné také klíčenku, kryt na laptop, ramenní vycpávky anebo hrudní řemen, který odlehčí vaše záda.

Jakou tašku Fjällräven si vybrat?

Zde záleží na tom, k jakému účelu budete tašku či batoh potřebovat. Nosíte-li s sebou často notebook, nejspíše sáhnete po výrobcích typu Laptop s kapsou právě na notebook či tablet. Potřebujete-li hodně místa, bude vaší volbou řada Classic, a čeká-li vás tůra nebo časté nošení těžkého batohu, nejspíše vyberete řadu Numbers, kde jedním z doplňků batohu je i podložka na sezení. Pro umělecké duše je k dispozici řada Art, s designovým potiskem batohů.

Které tašky Fjällräven jsou vhodné pro denní nošení?

Tašky Fjällräven jsou velmi univerzální. Jeden a ten samý batoh může sloužit jak na denní nošení do školy či do práce, tak i na výlet nebo na dovolenou. V podstatě jediné, co byste měli zvažovat je jeho velikost a k čemu by vám měl sloužit.

Nahoru
«
»