Košík  (0)

Festina

Použité filtry:

  • Výrobce:  Festina
Vymazat vše
Sleva

Festina – zaměřeno na detail

Původně švýcarská značka Festina vznikla už v roce 1902 a má tak za sebou už pěknou řadu let tradice. I když šlo původně spíše o malý podnik než o světově proslulou hodinářskou značku, jak dnes Festinu známe, po zavedení quartzových strojků a odkoupení firmy španělským podnikatelem, zažila Festina velký růst a dostala se do opravdu celého světa. Srdce mnoha příznivců si získala pro detailní zpracování hodinek, které vznikají ve Švýcarsku a Španělsku dodnes. Mohutné kovové řemínky i jejich elegantní kožené zpracování je společně s dokonale propracovanými ciferníky přesně to, proč zůstává Festina na žebříčku těch nejžádanějších hodinářských značek. Romantické kovové hodinky s menším ciferníkem pro dámskou ruku nebo masivní pánské hodinky s několika dalšími ukazateli uvnitř ciferníku, díky kterým vám neunikne, jaký je zrovna den v týdnu. To je jen zlomek toho, co vám může světoznámá Festina nabídnout. Sháníte hodinky, jejichž značka za dlouhá léta působení na trhu neslevila na kvalitě jejich provedení, a hodinky její výroby vás tak budou doprovázet každým dnem po dlouhá léta? Zvolte tradiční značku Festina, která je synonymem stylu, elegance a preciznosti.

Precizní zpracování. To je značka Festina

Svěžest, styl, elegance a dokonalé zpracování. Přesně těmito slovy by se Festina dala vyjádřit. Hodinky Festina jsou světoznámým fenoménem, který nejeden z nás zaznamenal třeba i díky Tour de France, právě pro tento závod je totiž Festina spolehlivou časomírou. Ukazovat ten správný čas může i vám – v nabídce hodinek značky Festina si můžete vybrat mezi sportovními hodinkami, moderními hodinkami nebo těmi klasickými. V každém případě ale platí, že hodinky Festina jsou dokonalým spojením švýcarské pečlivosti a smyslu pro detail s kapkou španělského temperamentu. Hodinky Festina mohou být i skvělým dárkem k jakémukoli životnímu jubileu. S hodinkami Festina zkrátka neuděláte chybu, jelikož jejich modely oplývají kromě kvality i stylem a bezchybně propracovaným designem. Výrobu tak opouštějí do detailu promyšlené hodinky, které budou na vašem zápěstí nejen ukazovat správný čas, ale také jej zdobit a doplňovat vaše každodenní outfity o decentní a stylový doplněk, který nikdy nevyjde z módy. Tak nadčasové totiž hodinky Festina jsou.

Značka Festina a nejčastější otázky (FAQ)

Jak vybrat stylové hodinky Festina?

Hodinky značky Festina jsou univerzálním kouskem, který vždy stylově obohatí váš běžný outfit. Vybrat si ale můžete mezi sportovními, moderními a klasickými hodinkami. Je tak jen na vás, jaké funkce a vzhled oceníte při jejich každodenním nošení nejvíce.

Jak nosit pánské hodinky Festina?

I když jsou pánské hodinky často spjaty s elegantním stylem, hodinky Festina můžete snadno zkombinovat i se sportovními outfity. Ideálním způsobem, jak vybírat hodinky je uvědomit si, k jakému oblečení je nejčastěji budete nosit. Pak stačí správně vybrat jejich styl, řemínek a ciferník.

Kde hodinky nosit?

Většinou se hodinky nosí na levé ruce, není to ale pravidlem. Co se týká místa na ruce, pánské hodinky je ideální umístit co nejblíže k zápěstí. Hodinky by neměly spadávat nebo se na ruce protáčet, je proto vhodné dát si záležet na výběru délky jejich řemínku.

Nahoru
«
»