Košík  (0)

Lyžařské

Sleva

Nejlepší lyžařské přilby – ochrana pro celou rodinu

Pokud se chystáte na hory, tak nesmíte zapomenout jednu důležitou věc do výbavy. Ano, jsou to lyžařské přilby. V dnešní době se jedná o nezbytnost, která Vás může mnohdy ochránit před vážným zraněním. Především pokud jedete na hory i s dětmi, tak je helma naprostá nutnost. Lyžařské přilby pro děti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují tak, kvalitní odvětrávání a můžete si je pořídit v několika barevných provedeních. V mnoha zahraničních lyžařských střediscích je dokonce povinné helmu nosit. Bez helmy, Vás do lyžařské areálu nevpustí. V naší nabídce naleznete velmi povedené kousky od známých značek jako je POC, Rossignol, Head, 4F, Uvex. Tyto značky jsou špičkami ve svém oboru.

Dámské lyžařské přílby – buďte stylová i při lyžování

Jestli nenosíte lyžařskou přilbu jenom z toho důvodu, že se bojíte, že byste v ní vypadala nemožně a že by se na Vás lidé koukali divně, tak takovéto situace se rozhodně nemusíte bát. U nás v nabídce naleznete velmi stylové dámské lyžařské přilby, které jsou velmi moderní a budou pro Vás skvělým doplňkem. Máme několik barvených variací a druhu ze kterých si vybere opravdu každý. Dokonce si u nás můžete koupit i helmu v růžové barvě. Nebuďte lhostejní a chraňte své zdraví. Vyberte si ty nejlepší lyžařské přilby a vyrazte na sjezdovku.

Lyžařské přílby pro děti – Jak udržet v bezpečí ty nejmenší, a to i na svahu

Dětská lyžařská helma je již v dnešní době naprostou samozřejmostí, pokud ji ještě nemáte, tak byste ji měli svému potomku rychle pořídit. Dětská hlava není, tak pevná jako u dospělého člověka, a hlavně u dětí hrozí mnohem větší riziko pádu si srážky. Nepodceňujte proto bezpečnost svých dětí při lyžování a vyberte jim tu správnou lyžařskou helmu. V naší nabídce naleznete také pánské lyžařské přilby, a tak můžete jít svým dětem příkladem. V Nemusíte se bát, že by děti z helmy vyrostly proto většina výrobců v dnešní době vsází na systém upravitelné velikosti. Helma má velmi kvalitní polstrování, které zaručí pohodlné nošení a ani při dlouhodobém nošení z ní nebolí uši. Některé modely navíc nabízí ochranný štít, který nahrazuje lyžařské brýle. Nízká hmotnost helmy, která zaručí to, že Vaše nebude hlava, avšak i tak zůstane v bezpečí.

Lyžařské přilby – často kladené otázky

Lyžařské přilby – jak si vybrat?

V dnešní době existuje velké množství lyžařských přileb, ze kterých si můžete vybrat. Dobrá zpráva je ta, že většina nových modelů má nastavitelnou velikost, takže se nemusíte bát, že byste z ní vyrostli. Navíc Vám k takové lyžařské přilbě bude pasovat i většina ochranných brýlí.

Které lyžařské přilby jsou dobré?

Většina nových lyžařských přileb podléhá přísné kontrole kvality. A tak se nemusíte bát, že by některé kusy mohli být méně dobré. V tomto článku jsem pro Vás uvedli několik výrobců, za které se můžeme zaručit. Rozhodně bychom Vám, tak doporučili přilby právě od nich.

Nahoru
«
»