Košík  (0)

Lžíce na boty

Novinka

Dlouhá lžíce na boty - pohodlné obutí elegantních bot

Lžíce na boty je obuvnický doplněk, který nesmí chybět ve vašem botníku nebo v šatně. Nástroj usnadní nazouvání bot, často i omezí riziko opotřebení a poškození bot při neopatrné manipulaci. Každý zná boj s nepadnoucí nebo novou botou, lžíce na boty vám ho usnadní a zaručí pohodlné obutí. Lžíce jsou na současném trhu k dispozici z různých materiálů a ve více velikostech. Dlouhá lžíce na boty je dobrý ideální pro vyšší boty a dobře ji využijí lidé se sníženou schopností mobility. Lidé, kteří mají omezené možnosti pohybu (senioři, hendikepovaní) se většinou bez pomůcky na obouvání neobejdou. Ocení delší stabilní lžíci na boty, aby se nemuseli k noze příliš ohýbat a namáhat si záda. Dlouhé lžíce na boty je dobré mít po ruce u botníku, v šatnách, ale najdete je třeba i na letišti při kontrole bot. Malá lžíce na boty má tu výhodu, že se díky své malé velikosti vleze i na cestu s sebou do tašky nebo kabelky. Můžete s ní cestovat a kdekoliv ji vytáhnout při přezouvání. Uvidíte, že osobní lžíci na boty oceníte. Můžete ji mít vždy jednoduše po ruce.

Kovová lžíce na boty - klasický doplněk bot pro každou sezónu v roce

Lžíce na boty - kovová nebo z jiného materiálu? Pokud vybíráte lžíci na doma, vyplatí se dlouhé kovové lžíce na boty. Materiál kov je pevný a stabilní, takže se o něj můžete opravdu opřít. Lžíce na boty seženete také ze dřeva nebo plastu. Malé osobní cestovní lžíce z plastu využijete, pokud se hodně přemisťujete a přezouváte v terénu. Pokud dáváte přednost přírodnímu materiálu, vyberte si lžíci z lakovaného dřeva. Dřevo se hodí k nazouvání kožených bot. K jakým botám budete lžíci k nazouvání potřebovat? Používejte ji vždy na nové ještě nerozchozené boty, usnadníte si s ní nazouvání lodiček, vysokých bot, pánských společenských bot a obecně společenských bot celkově. Lžíci využijete i k obouvání nízkých bot jako jsou mokasíny nebo espadrilky. Hodí se také k použití pro speciální sportovní obuv jako jsou tenisky, lyžáky, kolečkové boty, brusle nebo boty na běhání.

Lžíce na boty pro děti - naučte své děti samostatnosti v raném věku

Lžíce na boty pro děti je skvělý nástroj, který naučí vašemu dítěti samostatnosti. Každý zná boj nazouváním bot, zvlášť pokud jsou dětské ručičky ještě malé a neobratné. S lžící na boty se dítě naučí samo nazouvat botu, takže získá pocit dospělosti a samostatnosti. Lžíci na boty ocení kolektivy mateřských a základních škol, kde se děti často přezouvají. Maminky s více dětmi také ocení pomocníka v podobě lžíce na boty. Pro děti kupujte malé lžíce. Naučí se s kovovou, dřevěnou i plastovou. Barevné plastovou lžíci si dítě oblíbí a bude ji s radostí používat při obouvání.

Lžíce na boty často kladené dotazy

Lžíce na boty - kde ji koupit?

Lžíci na boty seženete v každém eshopu s obuví nebo s oblečením a doplňky. V kamenné prodejně si můžete lžíci vyzkoušet. Vybírejte z širokého výběru třeba na Eobuv.cz. V nabídce jsou plastové, kovové i dřevěné lžíce. Rozhodněte se, jestli chcete raději lžíci na boty menší nebo dlouhou. Pro děti volte malou lehkou lžíci.

Dlouhá a krátká lžíce na boty - jakou vybrat?

Dlouhou lžíci na boty ocení každý, kdo si nerad namáhá záda. Používat dlouhou lžíci je ergonomicky výhodné, protože v sedě nemusíte ohýbat záda, stačí natáhnout ruku a bota je na noze. Dlouhou lžíci na boty ocení senioři, lidé s problémovými zády nebo hendikepovaní. Lžíci ocení také sportovci na nazouvání bruslí nebo sportovních bot. Malá lžíce na boty je vhodná pro děti, nebo do kapsy na cestování. Menší lžíci z plastu s sebou můžete nosit kamkoliv a vyplatí se mít ji vždy po ruce.

Nahoru
«
»