Košík  (0)

Pletené rukavice

Sleva
Premium
Novinka

Pánské rukavice - styly pro různé počasí

Pánské zimní rukavice mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme pánské vlněné rukavice, které mají skvělé termoregulační vlastnosti. Díky nim se vám v nich nebudou potit ruce, ale zároveň budou v dostatečném tepelném komfortu. Pánské rukavice pak mohou být vyrobené i ze 100% bavlny. V kurzu jsou zejména pletené rukavice, které mohou muži vkusně kombinovat i s kabáty nebo s pracovními obleky. Do třeskuté zimy se vám pak budou hodit i pánské zimní zateplené rukavice, v kterých vás nezaskočí ani vítr nebo sníh. Na jednotlivé sporty pak využijete i specializované typy rukavic, jako jsou např. lyžařské či snowboardistické kousky. Na řízení pak v zimě oceníte i speciální kožené rukavice. V ideálním případě však do auta rukavice nenasazujte. Bezpečí by mělo být vždy na prvním místě. Raději si pořiďte na ven kvalitní pár pánských rukavic, kter *ý vás dostatečně zahřeje ještě před samotnou jízdou. Pak rukavice do auta nebudou třeba. Jestli-že chcete jít s dobou, pořiďte si pánské rukavice v trendy přírodních barvách. Pistáciové, oříškové i tmavě modré rukavice tak budou správným řešením i pro vás. Líbit by se vám mohly i kousky v černé barvě. Černá je barva univerzální s snadno ji sladíte s ostatními barevnými oděvy.

Teplé pánské rukavice, podívejte se na Eobuv.cz

Chcete-li si koupit kvalitní pánské rukavice, můžete tak učinit i z pohodlí vašeho domova. Dobrou volbou bude i e-shop Eobuv.cz. Najdete zde široký sortiment pánských rukavic za příznivě nízké ceny. Co se týče značek, najdete tu takové velikány, jako jsou např. Guess, Only and Sons nebo Under Armour. Zaměříme-li se na barevné provedení, mohou pánové vybírat z šedých, ale i z oříškových nebo černých modelů teplých rukavic. Nic pak nezkazíte ani pestřejšími tóny barev. Určitě si mezi nimi vyberete ten správný kousek i vy.

Pánské zimní rukavice – vyhrajte proti nejchladnějšímu mrazu

Do opravdové zimy pak mužům poslouží kvalitní teplé pánské rukavice. Ty mohou být vyrobené z nejrůznějších materiálů. Velké oblibě se těší především kožené, ale i vlněné a pletené modely pánských rukavic. Při výběru rukavic pro muže bychom měli pečlivě zvážit i jejich velikost. Správně zvolená velikost pánských rukavic totiž zaručí, že v nich mužům nebude zima. Pánové by neměli nosit příliš těsné rukavice. Ruce by však v rukavicích neměly být ani příliš volně. Kvalitní rukavice by tak pánům měly sedět tzv. na míru. Výběr rukavic závisí zejména na obvodu našeho zápěstí a pak také na délce našich prstů. Na trhu jsou běžně k sehnání univerzální pánské rukavice. U kvalitních značek se však již velikosti pánských rukavic rozlišují. Dejte si tak na výběru pánských rukavic záležet, stojí to za to.

Pletené rukavice – často kladené otázky

Pánské vlněné rukavice. Nebo snad pletené?

Pánské vlněné i pletené rukavice jsou skvělou volbou do chladného počasí. Do mrazivých dnů se hodí zejména vlněné kousky, které příjemně zahřejí a mají skvělé termoregulační vlastnosti. Pletené rukavice pak budou vypadat velmi stylově v kombinaci s elegantním kabátem či s oblekem. Nezapomeňte vaše pletené nebo vlněné rukavice sladit i s dalšími doplňky ve stejném barevném provedení, budete neodolatelní.

Pánské rukavice – jsou dobré do auta?

Při řízení auta bychom měli dbát především na naši bezpečnost. Určitě je tak dobré zahřát se venku kvalitnímu rukavicemi. Při příchodu do našeho vozu je však bude vhodnější sundat, aby naše ruce neklouzaly po volantu. Na trhu pak existují i speciální modely pánských rukavic, které lze využít na řízení, ty jsou však vyrobené zejména z přírodní kůže, která neklouže.

Nahoru
«
»