Košík  (0)

Kožené rukavice

Sleva
Premium
Novinka

Pánské kožené rukavice-široký výběr

Pánské kožené rukavice mohou mít mnoho podob. Najdeme je v hladké i v broušené semišové variantě. V kurzu jsou lehké, ale i zateplené modely pánských kožených rukavic. Pánské kožené zateplené rukavice oceníte v třeskutých mrazech. K dispozici jsou pak mužům i speciální pánské letní kožené rukavice, které se skvěle hodí na řízení. Muži je využívají zejména ve chvíli, kdy se jim nepříjemně potí dlaně a potřebují se někam přemístit autem. Bezpečí by tak mělo být vždy na prvním místě. Co se týče barev, mohou pánové vybírat z celé palety módních odstínů. V letošní sezóně vítězí na plné čáře přírodní tóny barev. Oříškové, krémové či tmavomodré pánské kožené rukavice tak budou správnou volbou i pro vás. Nezapomínejte však na to, že jsou pánské rukavice módní doplněk. Ty by k sobě měly ladit nejen barvou, ale i strukturou. Elegantní pánské kožené rukavice v hladkém provedení tak slaďte i s hladkým koženým páskem či s řemínkem od vašich hodinek. Semišové módní rukavice pak kombinujte s doplňky z broušené kůže. Díky tomuto jednoduchému pravidlu bude váš outfit vkusně sjednocený a bude působit uhlazeně. Zkuste to i vy a nebudete litovat!

Pánské kožené rukavice- zimní i na řízení

V nabídce známých světových značek najdeme pánské kožené rukavice zimní, ale i modely na teplejší období. Speciálním typem rukavic jsou pak i pánské kožené rukavice na řízení. Zimní rukavice pro pány disponují často zateplenou podšívkou. Díky kvalitnímu materiálu však nedochází k pocení dlaní. Kůže má totiž skvělé termoregulační vlastnosti. Pánské rukavice na řízení mohou muži navléci i v teplejším počasí. Bývají zpracované do posledního detailu. Jejich výhodou je zejména skvěle přilnavý materiál. Ruce vám tak z volantu nebudou klouzat a jízda autem bude bezpečná za každé situace. Rukavice na řízení tak mohou využívat nejen muži, kteří se jízdou v autě živí, ale i ti, kteří mají rádi komfort a bezpečí.

Perfektní k obleku - elegantní pánské kožené rukavice

Pánské kožené rukavice jsou vysoce módní záležitost. Skvěle se hodí k pánským kabátům i k oblekům. Vkusně jimi tak doladíte sváteční, volnočasový i business outfit. Vždy však vybírejte stylové módní doplňky ve stejném barevném odstínu. Také by se měla shodovat struktura vašich trendy kožených doplňků. Důležitá je pak i volba správné velikosti pánských rukavic. Měřte proto dobře obvod zápěstí a délku vašich prstů. Kvalitní rukavice by vás neměly nikde stahovat ani tlačit. Ruce by vám v rukavicích však neměly ani plavat. Zkrátka a dobře by vám měly sedět rukavice tzv. na míru. Kožené modely pak mají navíc i tu výhodu, že se po krátkém nošení skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Přírodní kůže má totiž tendenci k rozpínání. K elegantním koženým rukavicím si pak pořiďte i vhodné pečující prostředky na kůži. Hodit se vám bude čistící pěna či gel. Dobrou práci odvede i ochranný krém v neutrální barvě.

Kožené rukavice- často kladené otázky

Řízení auta v rukavicích, jak to funguje?

Řízení auta musí být především bezpečné. Jste-li tedy zimomřiví a potřebujete řídit auto, kupte si pár speciálních kožených rukavic pro muže, které zajistí, že vám nebudou po volantu klouzat dlaně. Kožený materiál zajistí, že vaše ruce dobře přilnou k povrchu volantu a nebude tak hrozit nehoda.

Jak pečovat o kožené rukavice?

O kožené rukavice pak musíme i vhodně pečovat. Kůže může mít totiž tendenci k odírání. Pořiďte si proto do zásoby i kvalitní ochranný krém na kůži v neutrální barvě. Hodit by se vám pak mohla i čistící pěna či gel. Ty využijete v tom případě, že si kožené rukavice umažete.

Nahoru
«
»