Košík  (0)

Pletené rukavice

Sleva
Novinka

Pletené rukavice pro děti, široká nabídka na Eobuv.cz

V chladném počasí ocení každý rodič a jeho dítě teplé dětské rukavice. Dětské zimní rukavice jsou nejčastěji pletené, protože vlněný materiál umí skvěle zahřát, je příjemný na dotek a zároveň rychle proschne, pokud ho vaše dítko namočí ve sněhu. Rukavice, čepice a šála je set, které každé dítě potřebuje. Připravte se, že budete na sezónu potřebovat více párů rukavic, protože děti mají tendenci je často ztrácet. Tento problém s přehledem vyřešíte, pokud sáhnete po rukavicích na provázku. Ten jednoduše připevníte k bundě a dítě už tak rukavice nikdy neztratí. Když vybíráte rukavice pro dítěte, budete volit z varianty s prsty nebo bez, tzv. palčáky. Prstové rukavice usnadní dítěti jemnou motoriku, ale palčáky jsou praktičtější na oblékání. Dětské palčáky jednoduše navléknete na dětské ručičky a věřte, že vám to ušetří mnoho času. Pletené prstové rukavice jsou vhodnější pro větší děti.

Rukavice pro malé děti - chraňte vaše dítě před mrazem

Je důležité, aby měly malé děti prstíky na rukách v teple, když jdou do mrazu. Jiné rukavice jsou vhodné pro sport, jiné na procházku. Pokud se chystáte na hory lyžovat, vybírejte sportovní palčáky na provázku. Rukavice na provázku pro děti jsou skvělý způsob, jak mít rukavice vždy po ruce. Provázek může mít formu gumy a je to praktický pomocník, který provází malé děti odjakživa. Na trhu je obrovský výběr dětských rukavic, takže můžete svému dítku dopřát, aby si zvolil vlastní styl. Dětské rukavice jsou často barevné a veselé, můžete volit z různých druhů vln a látek. Malé sečny bodu chtít určitě sladit své rukavice s dalším zimním oblečením, proto je výhodné nakupovat zimní výbavu najednou. Čepice, šála a rukavice se často prodává v jednotném setu, kterým už dětský outfit bez problémů doplníte.

Palčáky na provázku - už žádné další starosti

Každá učitelka mateřské školky nebo maminka s více dětmi ví, že obléknout děti pořádně a kvalitně do zimy není jen tak. Oblékání vám usnadní palčáky, které jednoduše navléknete a provázek na rukavice, kterým je upevníte k bundě. Dítě už tak nikdy pár rukavice neztratí a v šatně mateřské školky už se žádná rukavice nezatoulá nebo nezamění. Pro větší děti jsou vhodné i prstové rukavice, které zajišťují lepší možnost jemné motoriky. Starší kluci i holky si také mohou pořídit kožené rukavice, které se hodí na slavnostnější události jako je návštěva divadla, plesu nebo svatby.

Pletené rukavice - často kladené dotazy

Jsou rukavice na provázku jen pro děti?

Mohlo by se zdát, že rukavice na provázku jsou jen pro děti, ale vězte, že řada dospělých využívá provázek doteď. U lyžařských rukavic je běžné poutko na připevnění k bundě, i když nevyužijete provázek. Především při sportovních aktivitách je dobré mít všechny doplňky zajištěny prakticky proti ztrátě, provázek nebo poutka s tím umí pomoct. Rukavice na provázku pro dívku můžete připevnit i k elegantnímu kabátku a malá slečna se nemusí bát, že je ztratí.

Proč se vyplatí vybrat pletené rukavice?

Pletené rukavice jsou nejoblíbenějším typem rukavic. Důvod je jednoduchý - mají perfektní zateplovací schopnosti. Rukavice se pletou z různých druhů vln a materiálů, proto dobře vybírejte. Silná vlna bude teplejší a víc zahřeje. Velkou výhodou je také široký výběr barev. Pletené rukavice mohou být jednobarevné nebo hýří barvami. Pěkné jsou rukavice se zimními vzory vloček nebo skandinávské motivy. Další výhodou pletených rukavic je, že po zmáčení brzy uschnou na topení a je jednoduché se o ně starat. Špinavé pletené rukavice vyperte v programu na vlnu, do dalšího dne budou suché.

Nahoru
«
»