Košík  (0)

Dětské rukavice

Sleva
Novinka

Dětské rukavice bez prstů a nepromokavé rukavice

Dětské rukavice mohou mít mnoho podob. Na trhu jsou k mání trendy dětské rukavice bez prstů, ale také dětské nepromokavé rukavice, které kryjí celý hřbet ruky vaší ratolesti. Záleží tak vždy na tom, pro jakou příležitost budeme dětské rukavice vybírat. Důležitá je pak i správná volba velikosti dětských rukavic. A jak ji zjistíme? Velikost dětských rukavic se odvíjí od obvodu zápěstí vašeho dítěte. Také je důležité, abychom brali na vědomí délku dětských prstíků. Naměřené údaje pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Líbit by se vám mohly modely od věhlasných značek, jako je CMP, Rossignol či Quiksilver. Kvalita je u těchto výrobců vždy zaručena.

Zimní rukavice a dětské radovánky v mrazu

Jestli-že chceme našim dětem pořídit kvalitní módní doplňky na zimu, bude dobré, když do jejich šatníku zařadíme i vhodné dětské rukavice do sněhu. Ty musí být zejména voděodolné. Dobré je i to, mají-li uvnitř zabudovanou teplou podšívku. Tu naše děti ocení zejména v třeskutých mrazech. Vhodné je i to, budou-li mít zimní rukavice pro děti našitá v horní části tzv. poutka, kterými můžeme regulovat velikost rukavic. Zimní rukavice dětské pak mohou být i zaměřené na určitý sport. Na trhu najdeme např. i dětské lyžařské rukavice, které mají skvělé termoregulační vlastnosti a nehrozí tak, že se v nich dětem ruce zapotí. Dobrou volbou jsou pak i pletené dětské rukavice. Dobře pak zahřejí i sváteční vlněné modely dětských rukavic. Ty se pak hodí zejména k elegantněji laděným dětským outfitům. Malé slečny je pak mohou nosit i k zimním šatům a k sukním. K mání jsou pak i dětské rukavice na běžecký sport. Ty jsou většinou tenčí a nepromokavé. Zimní dětské rukavice pak můžeme nakupovat v nejrůznějším barevném provedení. V letošní sezóně budou v kurzu zejména přírodní a pastelové odstíny barev. Vedle však nešlápnete ani s černou a bílou klasikou. Děti si pak oblíbily i výraznější modely zimních rukavic, které hrají všemi barvami. Záleží tak vždy na tom, co se vaší ratolesti líbí a v čem se bude cítit pohodlně.

Dětské rukavičky na provázku jsou řešením pro každé batole

Každé malé batole a zvláště pak rodiče ocení dětské rukavice na provázku. Jsou totiž velmi praktické a nehrozí, že se vašemu dítěti někde cestou vytratí. Malé děti mají totiž tendenci si rukavičky neustále nandávat a sundávat. Rodiče pak situaci často neuhlídají a výsledkem jsou ztracené rukavice a oči pro pláč. Dětské rukavice na provázku pro batolata pak mohou rodiče nakupovat i v módních sadách a setech. Společně s čepicí a šálou tak vytvoříte vašemu batoleti neodolatelný zimní outfit, v kterém bude nepřehlédnutelné. I malé děti mohou být stylové a trendy. Dětské rukavice na provázku snadno provlečete dětskou zimní bundou nebo dětskou zimní kombinézou. Malé slečny je pak mohou nosit i v teplém zimním overalu či v kabátku.

Dětské rukavice – často kladené otázky

Jak vybrat velikost dětských rukavic?

Velikost dětských rukavic bychom měli vybírat na základě několika kritérií. Důležitý je nejen obvod zápěstí, ale také délka dětských prstíků. Naměřené údaje vždy porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mohou mít totiž nuance v číslování. Díky správnému měření a následnému porovnávání se tak vyhnete zbytečným reklamacím.

Dětské rukavice – kde koupit?

Dětské rukavice nemusíme nakupovat pouze v kamenných prodejnách s dětským textilem. K dispozici jsou nám i e-shopy, kde můžeme nakupovat z pohodlí našeho domova. Dobrou volbou bude i ověřený prodejce světových značek Eobuv.cz. Zde si jistě vhodný model rukavic pro dítě vyberete i vy.

Nahoru
«
»