Košík  (0)

Pletené rukavice

Sleva
Prémium
Novinka

Dámské pletené zimní rukavice - stylový doplněk pro Vás nebo jako dárek

Dámské pletené rukavice mohou mít mnoho podob. Velmi oblíbený je zejména úplet z bavlny či z přírodní vlny. Takové rukavice pak mají skvělé termoregulační vlastnosti. Navíc jsou i vysoce módní. Pletené rukavice mohou nosit ženy a dívky nejen ke kalhotám, ale také k šatům a k sukním. Hodí se tak nejen na volnočasové, ale také na sváteční události. Dívky a ženy pak nosí úplety s oblibou i k business outfitům. K dispozici jsou nám úplety o nejrůznější tloušťce. Tenký úplet se hodí zejména na podzimní modely dámských rukavic. Silnější vlněný úplet pak dámy ocení do mrazivého počasí. Tenké i silnější rukavice z úpletu se pak mohou vkusně kombinovat i s dalšími módními doplňky, jako jsou např. úpletové čepice a šály. Díky tomu se výsledný dámský outfit skvěle sjednotí a bude působit uhlazeně. Rukavice z úpletu pak mohou ženy a dívky vybírat v nejrůznějších barevných kombinacích. Velké oblíbenosti se těší zejména modely v přírodních a pastelových barevných tónech. Chybu však neuděláte ani v tom případě, zakoupíte-li si dámské pletené rukavice v černé nebo v bílé barvě. Černá a bílá jsou totiž barvy univerzální a dobře se tak kombinují s různě barevnými oděvy a s dalšími pestrobarevnými módními doplňky. V kurzu jsou pak i dámské pletené rukavice s blyštivými kamínky či flitry. S těmi přímo zazáříte!

Dámské pletené rukavice - čím se vyznačují? Jaké jsou druhy úpletů?

Dámské rukavice z úpletu mohou vypadat různě. Co se týče druhů úpletů, můžeme vybírat jednolícní nebo oboulícní model. V kurzu je i tzv. teplákovina. Na trhu jsou pak tenké i silnější úplety. Líbit by se vám mohly kousky ze 100% bavlny, ale i vlněné modely, které mají skvělé termoregulační vlastnosti. Výhodou je, že se nám v zmíněných rukavicích nebudou potit ruce, ale zároveň nás tyto rukavice skvěle zahřejí a udrží teplo. Dámské zimní rukavice z úpletů pak ženy a dívky nosí nejčastěji k stylovým kabátům a do business outfitů. Skvěle se hodí i k šatům a k sukním. Často se tak můžeme setkat i s celými sadami, které nabízí nejen rukavice, ale také čepici a šálu z úpletu. Nezapomínejte na to, že i rukavice jsou módní doplněk a ty by k sobě měly ladit nejen barvou, ale také strukturou.

Dámské rukavice od respektovaných a prověřených značek na Eobuv.cz

Dámské zimní rukavice můžeme nakupovat i z pohodlí našeho domova. Bude však dobré, zaměříme-li se na ověřené prodejce světových značek. Díky tomu snadno předejdeme nákupu padělků, kterými se to na internetu jenom hemží. Ověřeným prodejcem světových značek je i Eobuv.cz. Najdete zde široký sortiment dámských trendy rukavic za příznivé ceny. Vybírat můžete mezi takovými velikány, jako je Femi stories, Outhorn či Waikane vibe. Líbit by se vám mohly i zdobené modely rukavic od věhlasné značky Lavashka. Ta nabízí dívkám a ženám pletené rukavice s nejrůznějšími třpytivými kamínky a ozdobami.

Rukavice z pletenin - Často kladené otázky

Co je to pletená látka?

Pletená látka je pružný textilní materiál, který vzniká v pletárnách a v pletacích strojích. Pleteninu si můžeme představit jako plochu vzájemně propletených dírek a oček. Pleteniny pak mohou mít různé vazby a tím jsou pak definovány i rozličné typy pletených látek. K dispozici je nám např. jednolícní a oboulícní úplet či teplákovina.

Jaké úplety se hodí na rukavice?

Co se týče úpletů, na rukavice se hodí zejména ty z bavlněného materiálu. Velmi oblíbené jsou i vlněné kousky pletených rukavic. Ty totiž zvláště dobře hřejí. Na pracovní rukavice pak můžeme využít i nylonový úplet. Žebrovaný úplet rukavic se pak hodí i do svátečních outfitů.

Nahoru
«
»