30 dní na vrácení
garance spokojenosti
Doprava zdarma nad 699 Kč při platbě předem

Dětská obuv

Dětská obuv

Teprve s dětmi si člověk opravdu pořádně uvědomí, jak rychle čas letí. Než se nadějeme, už dělají první krůčky. A aby z těchto prvních krůčků mohly vyrůst i velké skoky, budou vaše děti potřebovat tu správnou obuv.

Obutí na každou příležitost pro caparty i teenagery

Ať už máte doma malého špunta, který sotva začal běhat, nebo skoro dospělou slečnu či hocha, z naší nabídky dětské obuvi si určitě vyberete. Pro nejmenší zde máme bačkůrky, holínky do deště i venkovní obutí se snadným zapínáním na suchý zip.

Nezapomněli jsme ani na boty na první školní den a další slavnostní příležitosti – malé princezny budou z pohádkových střevíčků ve všech barvách duhy celé pryč. Veškeré modely obuvi přitom mají na zřeteli křehkou stavbu dětské nohy a jsou zdravotně nezávadné.

Vaše děti obujeme na celý rok – na léto máme připravenou širokou nabídku sandálů a pantoflí pro holčičky i chlapce, na zimu zase nechybí teplé zimní boty či dětské kozačky.

Malé boty od velkých značek

Nemusíte se bát, že byste své děti obouvali do bezejmenných nekvalitních bot – v naší nabídce najdete dětskou obuv takových značek, jako je třeba adidas, Converse nebo Lacoste a mnohých dalších.

z 119
Nahoru
«
»