Košík  (0)

Kolečkové brusle

Sleva
Novinka

Dámské kolečkové brusle – alternativa ke kolečkovým bruslím

Jízda na kolečkových bruslích není jenom dětskou zábavou. Styl jízdy je velmi podobný bruslení na ledu a naučí se to opravdu každý. V naší nabídce máme také dámské kolečkové brusle, které jsou svojí stavbou vhodné i pro úplné nováčky. Kovová ložiska zaručí zaručují komfortní a rychlou jízdu. Celé brusle jsou vyrobené z nylonu, které zaručí pohodlné nošení. V naší nabídce naleznete především in-linové brusle, které jsou vhodné na venkovní typ ježdění. Jejich výhodou je velká dostupnost náhradních dílů a relativně nízká pořizovací cena. Rozhodně si ze začátku vyberte dospělé dámské kolečkové brusle, které mají menší a měkčí kolečka. Usnadní Vám to proces učení se na bruslích. Čím jsou kolečka větší, tím je jízda méně stabilní, ale zároveň je jízda rychlejší. Proto doporučujeme brusle s většími kolečky pro zkušené jezdce.

Dámské kolečkové brusle pro dospělé - stabilní a bezpečná jízda

Pokud se rádi hýbete, tak rozhodně vyzkoušejte jízdu na kolečkových bruslích. Dámské kolečkové brusle z naší nabídky patří k těm nejlepším co můžete sehnat. Jedná se například o kvalitní dámské černé kolečkové brusle. Kolečkové brusle z naší nabídky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Při jízdě na bruslích nedochází k zatěžování kloubů, a navíc je to vhodný způsob, jak zapojit svoje svaly. Existuje více druhů bruslí. Řadí se podle určení a specializace. V naší nabídce, avšak naleznete brusle, které jsou vhodné především pro rekreační sportovce. Nyní si můžete pořídit kolečkové brusle za opravdu akční ceny. Pokud začínáte s jízdou na kolečkových bruslích, tak nezapomeňte na nasazení chráničů. Vyvarujete se, tak možným zraněním při pádu.

Retro dámské kolečkové brusle - návrat do dětství

Do módy se zpět vracejí retro kolečkové brusle pro ženy. Jedná se o klasické dvouřadé kolečkové brusle, které znáte z amerických filmů z osmdesátých let. Dvě řady koleček vedle sebe se postarají o maximální pohodlí z jízdy, avšak nevýhodou je to, že spíše hodí na hladké povrchy bez nerovností. S touto retro klasikou budete všude středem pozornosti. Tyto brusle skvěle podtrhnou Váš retro outfit. Můžeme Vám doporučit růžové dámské kolečkové brusle, kterou už snad nemůžou být více dívčí.

Kolečkové brusle a kolečkové brusle – často kladené otázky:

Dámské kolečkové brusle – kde koupit?

Dámské kolečkové brusle můžete pořídit na Modivo.cz. V naší nabídce si vybere opravdu každý. V nabídce máme moderní in-line brusle, tak i klasické dvouřadé kolečkové brusle.

Dámské kolečkové brusle – jaké vybrat?

Pokud začínáte na bruslích, a ještě si svou jízdou nejste úplně jisti? Tak to Vám můžeme vřele doporučit dvouřadé kolečkové brusle, které se vrací zpět na scénu. Tyto ikonické brusle znáte ze všech amerických filmů z 80. let.

Nahoru
«
»