Košík  (0)

Stuart Weitzman

Stuart Weitzman

Použité filtry:

  • Výrobce:  Stuart Weitzman
Vymazat vše
Sleva
Prémium

Boty Stuart Weitzman - zvětšující a originální styl prémiové značky

Značku založil v Americe v roce 1986 Stuart Weitzman. Designér pocházel z rodiny s obuvnickou tradicí. Jeho otec vyráběl boty a mladý Stuart mu je začal navrhovat. Po otcově smrti v roce 1965 převzal on a jeho bratr společnost a později ji dvakrát prodali a koupili. Dnes je Stuart Weitzman hlavním designérem značky se sídlem v New Yorku a hlavní továrnou ve Španělsku. První maloobchodní prodejna byla otevřena v Las Vegas v roce 1993. Stuart Weitzman obuv v první řadě splňují očekávání žen. Podle něj má být bota víc než jen ochrana chodidla. Je tu pro to, aby se žena cítila krásná, aby ji zdobila, stimulovala její představivost a efektivně ji prezentovala. Módní dům Stuart Weitzman každoročně vytvoří přes 600 modelů obuvi, přichází s novými styly, kombinuje materiály, vytváří nové vzory a zajišťuje nejlepší přizpůsobení noze. Stuart Weitzman boty jsou zázrakem strojírenství, designu a řemeslného zpracování.

Boty Stuart Weitzman - stylová obuv pro muže i ženy v každém státě

Značka je přítomna v největších světových hlavních městech a prodává se ve více než 65 zemích. Stuart Weitzman boty si můžete zakoupit nejen v České republice, ale takřka po celém světě. Její butiky najdete v hlavních městech. Boty Stuart Weitzman jsou vyráběny na nejvyšší úrovni. Výroba trvá 6–7 týdnů, přičemž na jednom páru pracuje až 30 řemeslníků a sám Stuart dohlíží na celý proces v každé fázi, od náčrtu po výrobu a balení. Stuart Weitzman sandály i další obuv je známá kombinací netradičních materiálů, exotických kůží, krajek a dekorací šperků. Kolekce Stuart Weitzman přesvědčí svou klasickou formou, složitými povrchovými úpravami a luxusními dekoracemi. Na našem trhu je k dispozici také nejslavnější střih a to semišové kozačky Stuart Weitzman s vysokým sloupkem i na ploché podrážce. Značka zůstává roky věrná základním barvám - béžové, šedé a nadčasové černé. Při výběru bot Stuart Weitzman jsme si jisti, že tato obuv bude nejen stylová, ale také mimořádně pohodlná.

Podpatky Stuart Weitzman - elegantní vysoké podpatky pro velmi náročné ženy

Stuart Weitzman podpatky jsou elegantní vysoké podpatky určené pro velmi náročné ženy. Všechny boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů - například z přírodní strečové kůže nebo semišové kůže. Celek je doplněn nádhernými designy pro zvláštní události, příležitosti nebo do kanceláře: luxusní lodičky v pastelových barvách, elegantní sandály Stuart Weitzman s jediným páskem, sandály na vysokém podpatku nebo ploché sandály na letní procházky. Boty Stuart Weitzman byly vytvořeny kombinací vášně, profesionality a sofistikovaného luxusu. Bez ohledu na model, ať už jde o kozačky, kotníkové boty, sandály nebo lodičky, značka se vždy zaměřuje na kvalitu a nadčasový styl.

Stuart Weitzman - často kladené otázky

Boty Kim Kardashian Stuart Weitzman

Boty Stuart Weitzman nosí i celebrity. Kim Kardashian si oblékla úžasné černé prošívané boty Stuart Weitzman pro pochůzky po městě. Rovněž byla zachycena fotografy jak si v chladných dnech vykračuje v sandálech Stuart Weitzman.

Stuart Weitzman - co je to za společnost?

Stuart Weitzman je americká módní značka obuvi, které dal jméno její zakladatel Stuart Weitzman. Ten převzal rodinnou tradici výroby bot po otci a dodnes je hlavním designérem značky.

Kde koupit boty Stuart Weitzman?

Boty Stuart Weitzman pořídíte ve více než 60 zemích světa. Butiky najdete ve všech velkých městech. U nás je zakoupíte na eobuv.cz

Nahoru
«
»