Košík  (0)

Saucony

Použité filtry:

  • Výrobce:  Saucony
Vymazat vše
Sleva
Novinka

Saucony boty – pro každý den a trénink

Saucony je exkluzivní značka pro sportovce, kteří se věnují převážně běhu. Saucony boty jsou zárukou kvality. Společnost vyrábí boty pro různé druhy běhu, mrkněte třeba na Saucony Ride, Saucony Peregrine nebo Saucony Jazz. Každý model se speciálně navržen pro jiný druh běhu. Vybere si každý, ať už se věnuje sprintovému běhu, dálkovým tratím nebo joggingu pro udržení váhy nebo kondice. Boty pro běhání Saucony si oblíbili sportovci po celém světě a používají je i světoznámí běžci. Značka vyrábí dámské Saucony boty i Saucony pánské boty a jde o legendu, na kterou se dá spolehnout. Značka má svůj výrazný styl a kromě kvality nabízí perfektní vlastnosti bot, které umí dobře tlumit nárazy, udržovat chodidlo stabilní i volné pro náročnější běhy s překážkami. Objevte jejich kouzlo a vyběhněte na trať třeba hned.

Boty pro běhání Saucony - vyrobeny pro lámání rekordů

Saucony je legenda běžeckých bot a můžete si být jisti, že s nákupem správného modelu nešlápnete vedle a vaše běžecké dovednosti boty Saucony významně pozvednou. Při sportu je důležité zatěžovat kostu a postavu rovnoměrně správně. Běh je perfektní druh pohybu, který vás dostane do kondice a zároveň umí vyplavit miliony endorfinů, které vás nabudí. Se správnými botami pro vás nebude žádná trať problém. Seznamte se základními modely běžeckých bot Saucony a budete vždy vědět, do čeho se obot na sprint, maraton nebo jen na jogging.

Saucony Ride, Saucony Peregrine, Saucony Jazz - naučte se znát hlavní modely značky Saucony

Pro každý druh běhu potřebujete jiný typ bot, proto značka Saucony nabízí několik základních modelů, podle kterých se jednoduše zorientujete. Na klasický běh se nejlépe hodí základní model Saucony Ride. Je oblíbený sprinterů, ale obouvají se i na delší tratě rovného terénu. Pokud se chystáte běhat v terénu náročnějším, jako jsou kopce, hory, les, je lepší sáhnout po botách Saucony Peregrine. Teto model je uzpůsoben nerovnému terénu, perfektně tlumí nárazy a dopřává noze volnost i stabilitu v jednom. Saucony Jazz je model běžeckých bot, které můžete nosit i na jiné sporty nebo jen na procházku. Jsou to univerzální boty, které se hodí na cestování. Jsou pěkně designované a vypadají dobře i s nesportovním oblečením.

Saucony - často kladené dotazy

Saucony - co je to za značku?

Saucony má počátky v americké firmě Hyde Athletic Industries, která byla založena před více než sto lety(1898) ruským imigrantem Abrahamem Hydem. Tento mladý Rus spustil výrobu obuvi ve městě Cambridge ve státě Massachusetts a postupem času se stal zejména v USA známým především výrobou kvalitních sportovních bot. V 90-tých letech minulého století se firma přejmenoval na Saucony podle nedaleké řeky Saucony Creek. V roce 2012 se značka stala součástí společnosti Wolverine Worldwide.

Saucony - jaký model vybrat?

Model vybírejte podle toho, na jaký běh se chcete v botách zaměřit. Pokud vám jde o výkonnostní běh na rovném terénu, nejlepší model bude Saucony Ride. Je uzpůsoben pro časté tréninky a pochvalují si ho i slavní běžci. Pokud máte rádi dobrodružství a běhat na hřišti vás nebaví, budete spokojeni s modelem Saucony Peregrine. Tyto boty jsou speciálně vytvořeny pro běh v nerovném terénu. Můžete s nimi vyrazit na hory, do pouště nebo do džungle a proběhnete se v nich bez otlaků, puchýřů a odřenin. Nohy budete mít jako v bavlnce a snadno zdoláte i extrémní soutěže. Pokud běháte příležitostně a běžecké boty budete chtít využít i pro každodenní nošení, sáhněte po Saucony Jazz. Saucony Jazz jsou stylové, můžete je vytáhnout i k jinému sportu než je běh a poradí si i s chodníkem ve městě nebo pěšinou v přírodě.

Nahoru
«
»