Košík  (0)

Obuv a doplňky Tommy Hilfiger

Vsaďte na sportovní eleganci! Vyberte si některý z modelů obuvi, stylových kabelek a hodinek značky Tommy Hilifiger

Použité filtry:

  • Výrobce:  Tommy Hilfiger
Vymazat vše

Obuv a doplňky Tommy Hilfiger

Produkty značky Tommy Hilfiger jsou charakteristické svou ležérní elegancí a klasickými liniemi. Vše spojuje modro-bílo-červená linie do jasně rozpoznatelného celku, lehce okořeněného námořnickým stylem.

Obujte si americkou klasiku

Nedbalou eleganci a esprit značky Tommy Hilfiger si zamilovaly miliony lidí po celém světě. Patříte-li mezi ně také, pak jste na správném místě. Dámy si u nás mohou vybrat jak zimní kozačky, tak pohodlné jarní espadrilky nebo letní sandály. Pánové zase ocení stylové sneakersky či ležérní žabky. Do bot značky Tommy Hilfiger u nás obujete i své děti. V naší nabídce ovšem nechybí ani kabelky a další doplňky jako opasky nebo peněženky této značky.

Z historie značky

Firmu založil pod svým jménem v roce 1985 americký návrhář Tommy Hilfiger, který dodnes stojí v jejím čele. Móda, kterou Hilfiger vyrábí je nadčasová a klasicky elegantní. Možná právě proto se její obliba tak rychle rozrostla z původního sídla v New Yorku v podstatě do celého světa.

z 21

Móda v preppy stylu! Nabídka značkyTommy Hilfiger

Tommy Hilfiger to je esence sportovní elegance (ang. smart casual) – spojení městské uvolněnosti a akademické uniformity. Pokud je vám blízká klasika v moderním hávu a…minimalizmus s nádechem luxusu – budou pro vás boty, kabelky a doplňkyTommy Hilfiger to pravé, vše najdete v eobuv. I když se může na první pohled zdát, že produkty této značky nosí pouze americká elita, není tomu tak! Dámská obuv Tommy Hilfiger se jistě zalíbí aktivním ženám, které znají vlastní styl. Podle sezóny máte na výběr kožené sandály, pohodlné sneakers nebo mimořádně stylové baleríny a espadrilky. Pro vyznavače ležérní elegance a kvality jsou v nabídce hodinkyTommy Hilfiger s koženým řemínkem, pánské peněženky s trojbarevným logo značky nebo elegantní polobotky.

Historie amerického snílka, kdo je tedy zakladatel značky, Tommy Hilfiger?

Thomas Jacob Hilfiger neměl jednoduchou cestu ke slávě. Ačkoli byl irského původu, stal se hrdým Američanem. Jako jeden z devíti sourozenců dobře znal pravidla konkurenčního boje. Mladý Tommy se měl stát inženýrem, ale navzdory všemu, nedostudoval ani střední školu. Přece jen neotálel, v 70. letech se zabýval maloobchodním prodejem a z časem otevřel svůj vlastní butik v New Yorku. I přes mnoho protivenství se roky tvrdé práce vyplatily. Značka Tommy Hilfiger se dnes stala legendou. A samotný návrhář je zván do mnoho populárních reality show, jako je například Project Runway. Kromě toho, k propagaci značek Tommy Hilfiger a Tommy Jeans bylo přizváno mnoho zvučných jmen, jmenujme: Leonardo DiCaprio, David Bowie, Michael Jackson nebo Snoop Dogg. Z tohoto výčtu důvodů stojí za to sáhnout po produkty Tommyho, kterých najdete v internetovém obchodě eobuv nespočet!

 obuv Tommy Hilfiger
Nahoru
«
»