Košík  (0)

Geox

Inovativní dámská, pánská a dětská obuv, která zajistí Vašim chodidlům pohodlí a prodyšnost

Použité filtry:

  • Výrobce:  Geox
Vymazat vše

Geox

Italská značka, známá především díky své patentované technologii, která umožňuje nohám volně dýchat. Boty Geox však nejsou jen ryze funkční obuví, naopak: jejich italský původ jim zaručuje elegantní šarm. Obujte se i vy do funkční elegance!

Prodyšná technologie pro celou rodinu

Vaše nohy už se nikdy nemusí potit – dokonce ani v létě a v uzavřené obuvi. Jak je to možné? Za vším stojí patentovaná technologie perforované podešve, využité u všech modelů bot Geox. Genialita tohoto vynálezu spočívá v cirkulaci vzduchu kolem vašich nohou a zároveň nepropouští do vnitřku boty vlhkost. Na našem e-shopu se může do bot Geox obout celá rodina. Pro dámy jsou zde elegantní sandály nebo sofistikované balerínky, pánové si mohou vybrat pohodlné sneakery nebo formálnější mokasíny. Samozřejmě v naší nabídce od značky Geox nechybí ani boty pro vaše děti.

Geox = země + technologie

Firmu Geox založil v roce 1995 Mario Moretti Polegato. Ten se, tehdy ještě jako vinař, vypravil do horké Ameriky za obchodem. V botách mu ale bylo tak nepříjemně teplo, že si nožem proděravěl podrážky, aby své nohy alespoň trochu ochladil. Výsledný efekt byl více než příjemný a nápad za milion byl na světě.

Sleva
Novinka

Obuv Geox – pohodlí díky inovativním technologiím

Hnacím motorem italské značky Geox je inovativnost jejích produktů. Díky použitým řešením, které jsou chráněny více než 40 patenty, vytvářejí boty Geox příznivé prostředí pro chodidla, což je garancí dokonalého komfortu. Všechny se vyznačují technologií perforované podrážky s membránou, která zajišťuje chodidlům optimální prodyšnost a zároveň zabraňuje průniku vlhkosti dovnitř boty. Díky tomu jsou boty Geox, dostupné v obchodě eobuv, pohodlné, odolné proti poškození a zároveň předcházejí vzniku nepříjemného zápachu. Značka má ve své nabídce modely pro každou příležitost. Dámská obuv Geox to jsou elegantní boty na podpatku, módní sneakers, dokonalé sandály na léto nebo stylové polokozačky. Velkou různorodností se vyznačuje také pánská a dětská obuv – všechny modely jsou vybaveny technologií Geox Respira zajišťující přirozenou termoregulaci a optimální mikroklima vevnitř obuvi.

Příběh značky Geox aneb jak se zrodil nápad na prodyšnou obuv?

Inspiraci pro tvorbu prodyšných bot našel zakladatel italské značky Geox, Mario Moretti Polegato, během návštěvy Nevady ve Spojených státech. Když se vydal na ranní jogging, jeho bežecká obuv se velmi zahřívala. Aby ulevil chodidlům navrtal do podrážky malé dírky. Všiml si, že takovým způsobem se mu podařilo uvolnit nadměrné teplo nahromaděné uvnitř bot. Po návratu do Itálie dotáhl svůj nápad do konce a v domácích podmínkách vytvořil obuv s perforovanou podrážkou. Tímto způsobem přinesl na trh zcela nový standard - podrážka totiž umožňuje proudění vzduchu a současně zabraňuje průniku vody dovnitř bot. A přestože zpočátku jeho inovátorský projekt nebyl tolik doceněn, v roce 1995 založil Polegato firmu Geox. Zakrátko se začala rozvíjet neuvěřitelným tempem a její úspěch dosáhl nevídaných rozměrů. Značka byla uznána za jednu z nejzajímavějších firem na světě a její zakladatel získal v roce 2002 titul "Podnikatel roku", který mu udělil koncern Ernst & Young.

obuv Geox
Nahoru
«
»