30 dní na vrácení
garance spokojenosti
Doprava zdarma nad 699 Kč při platbě předem

Pantofle na klínku

Pantofle na klínku

V botkách s plochou podrážkou si většina žen připadá pohodlně, ale na druhou stranu jim vadí, že si v nich připadají malé. Podpatky vyčarují sexy dlouhé nohy, ale nemálo žen se cítí na podpatcích poněkud nejistě. Už Eva si prý na to stěžovala, a proto bůh seslal na zem klíny!

Stoupněte si na klín

Módní trendy v letní dámské obuvi se již několikátou sezónu píší klínovým písmem. Víte, proč jsou klíny tak úžasné? Stejně tak jako podpatky vám i klínky prodlouží nohy a krásně vytvarují lýtka, zároveň vám však poskytnou větší styčnou plochu se zemí a tím pádem i stabilnější oporu při chůzi. Na jaro a léto do města si snad ani nemůžete vybrat lepší obutí než klíny. Za každých okolností působí krásně žensky a můžete je nosit k šatům, capri kalhotám nebo šortkám a vždycky budou vypadat dobře.

Není klín jako klín

Sandály a nazouváky na klínu byly in už v 60. letech a od té doby se jejich móda neustále vrací. Z naší nabídky si vybere ctitelka módy z časů hippies, konzervativní dáma i milovnice nejžhavějších trendů. Vyznavačky sportovního pohodlí mohou sáhnout třeba po nabídce značky Crocs. Milovnice elegantní klasiky zvolí nejspíše typické espadrilky od Tommy Hilfiger. Těm z vás, které se rády liší a milují originalitu, doporučujeme prohlédnout kolekci Azurée Cannes.

z 23
Nahoru
«
»