Košík  (0)

Dámská vysoká obuv ve vojenském stylu

Boty s vysokým svrškem ideální na zimu

Dámská vysoká obuv ve vojenském stylu

Kozačky ve vojenském stylu jsou střihem, který známe již řadu let. Kořeny jejich historie sahají až do VII století není proto žádným překvapením , že i dnes jsou spojovány s prestižem a elegancí. Základními vlastnostmi navzdory zůstaly stejné: kozačky ve vojenském stylu se charakterizují vysokou a pevnou sárou a nízkým nártem. S pravidla mají delší a zaokrouhlené špičky a široký a nízký podpatek, co z nich dělá ideální obuv pro klrátké nebo dlouhé procházky. Tento střih je nejčastěji zdoben sponou , vyřezávanými vzory anebo zakončeny kožíškem. Jsou dostupné v mnoha barevných provedeních , ale černá a hnědá je pořád nejvíce populární. Na trvalo se dostaly do dámského šatníků, protože skvěle vypadají s různými modely kalhot, sukní nebo šatů.

Sleva
Premium
Novinka

Dámské kozačky pro každý typ postavy

Ačkoli původně šlo o obuv určenou k jízdě na koni, kterou nosili důstojníci, dnes patří k nejoblíbenějším variantám zimní obuvi. Řeč je o dámských kozačkách s vysokým svrškem, které tradičně sahají pod koleno. Díky své výšce je můžou nosit i dámy různých postav a nohou. Dámské kozačky dokonale zeštíhlují a prodlužují postavu. Tyto boty mají obvykle nízký podpatek, a proto poskytují dostatečnou stabilitu. A protože mají dlouhou horní část, zajišťují správný tepelný komfort i při nejnižších teplotách. Spousta modelů je vybavena i kožichem, díky kterému jsou boty ideální na zasněženou zimu. K tradičním modelům patří dámské kožené kozačky, které jsou nejen elegantní, ale poskytují nohám i dostatečné větrání. Dáváte přednost méně společenskému vzhledu? Vyberte si semišový model.

Různé tváře dámských kozaček

Jste fanynkou vojenského stylu? Zvolte si dámské šněrovací kozačky. Jsou zajímavou možností ve srovnání s tradičními, nazouvacími botami nebo s botami se zipem, mají rebelský charakter. Pokud jste fanynkou klasiky, vyberte si černé nebo hnědé boty. Dámské kozačky se budou hodit jak ke kancelářskému oblečení, tak i k neformálnímu stylu na setkání s přáteli. Budou vypadat dobře k elegantnímu, dlouhému kabátu, ale také k barevné bundě. Bordové nebo tmavomodré boty jsou už trochu odvážnější, ale i tak vypadají velmi zajímavě. Takové boty jsou dobrou volbou v monochromatických stylizacích - např. černých nebo šedých. V takových kombinacích dámské kozačky vyniknou ve vašem outfitu. Prohlédněte si širokou nabídku kozaček v eshopu eobuv a přesvědčte se, že kozačky jsou ideální na zimu! Pokud se vám boty nebudou líbit, máte 100 dní na vrácení.

dámská vysoká obuv ve vojenském stylu
Nahoru
«
»