Košík  (0)

Dámská zimní obuv Geox

Použité filtry:

  • Výrobce:  Geox
Vymazat vše

Dámská zimní obuv Geox

Italská značka, známá především díky své patentované technologii, která umožňuje nohám volně dýchat. Boty Geox však nejsou jen ryze funkční obuví, naopak: jejich italský původ jim zaručuje elegantní šarm. Obujte se i vy do funkční elegance!

Prodyšná technologie pro celou rodinu

Vaše nohy už se nikdy nemusí potit – dokonce ani v létě a v uzavřené obuvi. Jak je to možné? Za vším stojí patentovaná technologie perforované podešve, využité u všech modelů bot Geox. Genialita tohoto vynálezu spočívá v cirkulaci vzduchu kolem vašich nohou a zároveň nepropouští do vnitřku boty vlhkost. Na našem e-shopu se může do bot Geox obout celá rodina. Pro dámy jsou zde elegantní sandály nebo sofistikované balerínky, pánové si mohou vybrat pohodlné sneakery nebo formálnější mokasíny. Samozřejmě v naší nabídce od značky Geox nechybí ani boty pro vaše děti.

Geox = země + technologie

Firmu Geox založil v roce 1995 Mario Moretti Polegato. Ten se, tehdy ještě jako vinař, vypravil do horké Ameriky za obchodem. V botách mu ale bylo tak nepříjemně teplo, že si nožem proděravěl podrážky, aby své nohy alespoň trochu ochladil. Výsledný efekt byl více než příjemný a nápad za milion byl na světě.

Sleva
Nahoru
«
»