Košík  (0)

Coqui

Použité filtry:

  • Výrobce:  Coqui
Vymazat vše
Sleva

Coqui - dámské voděodolné sandály, nazouváky a pantofle

Spokojený dětský křik, vůně langošů, líný tenis a pořádná koupačka! Trávíte s oblibou celé léto u vody? Ať už je to přehrada, rybník, nebo moře, jistě na svých nohách oceníte praktické boty, které jsou přesně k tomuto určené. Dámské Coqui vám udělají tu nejlepší společnost! Boty Coqui jsou voděodolné, takže pro tyto příležitosti jsou jako dělané. Vybírat můžete mezi klasickými pantoflemi s jedním páskem, nebo typickými nazouváky charakteristického designu. Pokud neholdujete ani jedné z těchto variant, osloví vás určitě dokonale zpracované žabky. Zkrátka a dobře - pokud milujete pohodlné boty, které jednoduše vyzujete a nazujete, není lepší volba, než dámské Coqui!

Coqui - výrazné a barevné boty pro děti

Děti milují barvy! Ať už mají svou oblíbenou barvu, nebo třeba celou jejich paletu, u Coqui si jistě vyberou. A nemusí se omezovat pouze na barvu. Podívejte se po dětských nazouvácích Coqui s nápisy, obrázky nebo různými veselými aplikacemi. Z obyčejných botek tak uděláte přesně takové, které budou vaše děti milovat! A navíc - čím originálnější, tím lepší! V létě určitě potkáte celou řadu dětských atrakcí, které jsou určené pro bosé nožky. To znamená, že dítko nechá své botky v chumlu ostatních a následně je bude muset hledat. S pestrými a veselými botami jim hledání půjde úplně samo! Pestré však nemusí být jen letní dětské boty Coqui. V krásných plných barvách můžete pořídit i skvělé holínky Coqui. Ty pak na nožce vašeho malého drobečka rozsvítí i to nejsychravější počasí!

Coqui - dětské pantofle - skvělá společnost na celé prázdniny

Letní prázdniny! Období, na které se těší každé dítě. Vytvářejí se ty nejkrásnější vzpomínky na dětství, nová přátelství a každý den je plný spousty dobrodružství! Vybavte pro tyto chvíle své ratolesti praktickou obuví, která zaručeně rozzáří jejich den. Dětské pantofle Coqui jsou voděodolné a proto jsou skvělou volbou na prázdninové hry u vody! Rychle se nazouvají a vyzouvají, budou proto vyhovovat zejména těm dětem, které rády běhají bosky a nechtějí se zdržovat složitým obouváním. Sandálky Coqui jsou pak skvělá varianta pro ty děti, které ještě nemohou ťapat v pantoflích. Skvěle drží na nožičce a příjemný materiál je nebude omezovat v žádném pohybu! A co za deštivých dní? No jistě! Největší zábava je přece běhat v kalužích a užívat si v létě i toto počasí. A v tom vám nejlépe pomohou holínky do deště Coqui. Ochrání nožičku vašeho drobečka před zbytečným vlhkem a případnou nepříjemnou letní rýmou.

Coqui - otázky, na které chcete znát odpovědi

Coqui - kde koupit dětské boty od této značky?

Široký výběr obuvi Coqui najdete na webu eobuv.cz. Dětské nazouváky v pestrých barvách, sandálky s pohodlným zapínáním nebo boty do deště. Všechny tyto typy bot máte na jednom místě! A navíc - můžete se se svým drobečkem dokonale vyladit! Stačí si pořídit podobný typ a hned bude všem u vody jasné, že patříte k sobě!

Coqui - co je to za společnost?

Celá rodina si může boty od společnosti Coqui koupit už od roku 2012. A přesně sem je společnost zaměřena - na rodinu a její trávení volného času. Je jedno, kde spolu trávíte čas, ale můžete to dělat v extrémně pohodlné obuvi! Navíc - pokud je pro vaši rodinu důležitá ochrana životního prostředí, pak jste tu správně. Jednou z důležitých zásad společnosti je právě ochrana životního prostředí.

Nahoru
«
»