Košík  (0)

CATerpillar boty

Vyberte si odolnou obuv ke speciálním úkolům!

Použité filtry:

  • Výrobce:  CATerpillar
Vymazat vše

CATerpillar boty

CATerpillar přestavuje nový módní kult. Je zosobněním individuálního stylu. Původcem značky je americká společnost CAT vyrábějící stavební stroje – a právě industriální svět inspiroval styl této pohodlné a maximálně funkční obuvi. Robustní provedení a nezaměnitelný design bot CATerpillar si rychle oblíbili lidé po celém světě. Z průmyslového prostředí zdědil typické nepřehlédnutelné žlutočerné logo a důraz na pohodlí za každého počasí. První pár klasických bot COLORADO opustil výrobní linku v roce 1991. Přes prvotní zaměření na pracovní módu, byly boty CATerpillar brzy přijaty do ulic jako vyjádření individuality. Na eObuv.cz vybírejte z nabídky kvalitních bot CATerpillar pro dámy i pány – za skvělé ceny. Jistě najdete svůj pár i v nabídce bot CATerpillar se slevou, nebo vyberete spolehlivý pár bot CATerpillar pro své děti.

Sleva
Novinka

Pevná, masivní kotníková šněrovací obuv a zároveň módní kousek

I když značku Caterpillar lze v první řadě spojit se stavebními stroji, od nich konec konců začala své působení, tak určitě víte, že vyrábí charakteristickou obuv. Zkušenosti s výrobou silných, odolných stavebních strojů, které musí vydržet v různých podmínkách, autoři značky vložili také do návrhů svých bot, o něž se rozhodli rozšířit svou nabídku. Tak vznikly solidní workery Caterpillar, charakterizující se jednoduchým designem a neobvykle odolnou konstrukcí, kterou si zamilovaly miliony zákazníků z celého světa. Kromě dámských a pánských modelů obuvi značka nabízí také spoustu doplňků, které se také vyznačují skvělou kvalitou provedení: peněženky, ledvinky, batohy nebo tašky. Pokud tedy hledáte odolné věci s minimalistickým vzhledem, prohlédněte si produkty značky Caterpillar.

Od stavebních strojů k obuvi, tedy dějiny značky Caterpillar

Značka Caterpillar byla založena v roce 1925 ve slunné Kalifornii. Jejími zakladateli byli Benjamin Holt a Daniel Best. To oni vyrobili…první pásový traktor. Jak tedy od výroby strojů využívaných ve stavebnictví a hornictví firma přešla k výrobě obuvi? Přechodným obdobím byl rok 1977, kdy se firma stala lídrem také ve výrobě dieselových motorů. Tehdy byl její název upravený na Caterpillar Inc., což mělo vyjadřovat multi-sektorovost výroby. V 90. letech bylo působení firmy rozšířeno o výrobu obuvi a ochranného oblečení pro osoby pracující se stavebními stroji CAT, a nejenom pro ně. Velice rychle si získaly popularitu boty Caterpillar, které - stějně jako stroje této společnost - se vyznačovaly neobvyklou odolností. Model Colorado Cat Footwear byl první, který se objevil na trhu a stal se rychle symbolem grunge stylu v Anglii.

Caterpillar
Nahoru
«
»