Košík  (0)

Casio

Použité filtry:

  • Výrobce:  Casio
Vymazat vše
Sleva
Novinka

Hodinky Casio – nadčasová kvalita

Mnozí jistě tápou nad tím, jak mohou na současném trhu plném chytrých hodinek s řadou pokročilých funkcí uspět klasické hodinky. Hodinky Casio to mají jednoduché, protože se jedná o značku osvědčenou časem, jejichž kvalita je řadí mezi ty nejlepší na trhu. Díky tomu si hravě získávají nejen nové zákazníci, ale když po dlouhých letech hodinky doslouží vrací se lidé pro novější modely, které je budou těšit zase řadu let.

Hodinky Casio – japonská technologie a věčná klasika

Firma Casio, která vznikla v roce 1946 se původně zabývala výrobou kalkulaček, ale první hodinky na světovém trhu značka představila již téměř před 50 lety. Ačkoli už od té doby již uteklo mnoho vody, značka má stále stejnou vizi, a to vyrábět hodinky, které budou zárukou kvality a budou věrné klasickému designu. Samozřejmě s tím designem to úplně nevyšlo, protože bylo nutné se přizpůsobovat trhu, ale hodinky Casio zůstaly na špici právě díky skvělému technologickému řešení. Neprodávanější řadou hodinek Casio jsou bezesporu hodinky G-Shock, které jsou dostupné v mnoha pestrých barvách, navíc jsou díky masivní konstrukci extrémně nárazuvzdorné, voděodolné a mají řadu zajímavých funkcí jako je solární napájení, barometr či řízení radiovým signálem. Samozřejmě, že ne každému vyhovují digitální hodinky, a tak Casio vyrábí i klasické ručičkové hodinky nebo hodinky kombinované, které najdete pod označením Wave Ceptor. Samozřejmostí pro řadu modelů je pak i zobrazení času v rozličných časových pásmech.

Dámské hodinky Casio v retro stylu

Hlavně k elegantnímu outfitu je poměrně náročné sladit digitální sportovní hodinky, na to samozřejmě designéři hodinek Casio také mysleli. Dámské hodinky Casio tak můžete zakoupit i ve velice elegantním provedení ručičkovém provedení třeba s kovovým páskem. Dámské retro digitální hodinky pak ocení zejména mladé slečny, které ještě zápasí s klasickým ručičkovým ciferníkem, to nás pak přivádí k oblíbenosti těchto hodinek i u mladé generace a dětí.

Casio hodinky pro děti a mládež

U chlapců i dívek školního věku jsou velmi oblíbené zejména již výše zmíněné hodinky G-Shock, které je možné zakoupit v široké paletě barev. Dnes je tak již řada G-Shock prezentována jako Casio hodinky pro mládež. Modré a tmavé barvy těchto robustních hodinek jsou pak velmi často označovány jako hodinky Casio pro chlapce, pro něž je často velmi náročné vybrat ty správné hodinky, které budou nosit.

Hodinky Casio – nejčastější dotazy

Který model hodinek Casio si vybrat?

Při výběru hodinek Casio se většina lidí zaměřuje na spojení designu a funkcí, pokud požadujete od hodinek pokročilé funkce můžete si zpravidla vybírat z řady digitálních hodinek. Jestliže preferujete klasický ručičkový ciferník, pak vám hodinky přinesou hlavně vysokou kvalitu.

Jak nastavit hodinky Casio?

Většina hodinek Casio je dnes dálkově nastavována rádiovým signálem, ale samozřejmě, že můžete ještě narazit na modely s manuálním nastavením, zejména u ručičkových modelů. Ty hravě nastavíte za pomoci korunky na boku hodinek.

Jak vyměnit řemínek na hodinkách Casio?

Výměna řemínku hodinek Casio také není nijak složitá, jen to chce trochu šikovnosti. Nejprve vytáhněte stěžejku a vyjměte řemínek. Následně stěžejku provlečte do nového řemínku a za pomoci stěžejkovačky jej vložte zpět.

Lze hodinky Casio používat při sportu?

Hodinky Casio jsou více než vhodné pro všechny možné sportovní aktivity, pokud si vyberete vhodný model. Pro užití při sportu doporučujeme zejména řadu G-Shock.

Nahoru
«
»