Košík  (0)

Biomecanics

Použité filtry:

  • Výrobce:  Biomecanics
Vymazat vše
Sleva
Novinka

Biomecanics - Boty pro výuku chůze

Hledáte-li kvalitní boty pro vaše nejmenší, budou boty od španělské značky Biomecanics tím správným řešením. Značka byla vyvíjena na základě spolupráce pediatrů a Biomechanického institutu ve Valencii. Kvalita obuvi Biomecanics je tak na velmi vysoké úrovni. Boty Biomecanics jsou zpracované do posledního detailu. Švy obuvi jsou dokonale zarovnané. Nikde nic netlačí a nepřekáží. Biomecanics boty pro děti pak mají i prodyšný svršek, díky kterému se našim ratolestem nepotí chodidla. Důležité je i to, jak je u obuvi pro děti řešená podrážka. Boty pro děti Biomecanics ji mají dobře odpruženou. Díky tomu podrážka dostatečně tlumí dopady dětských chodidel při kontaktu se zemí. Zvláště malé děti mohou být při chůzi a prvních krůčcích nemotorné, kvalitní konstrukce boty je tak naprostou nutností. Chceme přeci pro naše nejmenší jen to nejlepší. A přesně v tomto duchu jsou navržené i dětské boty značky Biomecanics. Na trhu pak najdeme boty pro děti Biomecanics v různém provedení. Co se týče modelů, můžeme vybírat mezi dětskými sandály, ale i sneakersy či polobotkami. V nabídce je pak i kotníková obuv pro děti Biomecanics. Ta vhodně fixuje dětský kotník a zaručí tak dětem ještě větší míru komfortu a stability při chůzi. Boty pro děti Biomecanics pak můžeme vybírat i v nejrůznějším barevném provedení.

Boty Biomecanics - pohodlné boty na suchý zip pro děti

Biomecanics boty mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme Biomecanics boty pro děti, které disponují nejrůznějším typem zapínání. Nejčastější variantou je však pohodlné zapínání na kvalitní suchý zip. V tomto provedení můžeme vybírat např. dětské sneakersy Biomecanics nebo také kotníčkové modely Biomecanics. V nabídce pak má značka Biomecanics i polobotky na suchý zip. Záleží tak vždy na tom, na jaké období a jakou příležitost budeme botičky pro děti potřebovat. Suchý zip je velmi praktický a výhodou je i to, že si boty Biomecanics mohou děti v pozdějším věku i pohodlně nasadit samy. S tkaničkami by totiž děti v předškolním věku jistě bojovaly. Rodiče, kteří vedou své děti k samostatnosti dobře ví, že boty na suchý zip jsou výborné k nácviku manipulace s drobnými předměty a rozvíjí tak u dětí i jemnou motoriku.

Biomecanics - Boty pro děti od prvních týdnů života

Značka Biomecanics se zaměřuje na boty pro děti od prvních týdnů života. Vzhledem k tomu, že jsou boty navrhované ve spolupráci se španělskou asociací pediatrů, můžeme mít jistotu, že vybíráme pro své děti jen ty nejkvalitnější modely dětské obuvi. Boty Biomecanics pro ty nejmenší pak můžeme vybírat i v trendy přírodních či pastelových odstínech. Je tak z čeho vybírat!

Biomecanics Boty – Často kladené otázky

Jaká je tabulka velikostí bot Biomecanics?

Tabulka velikostí značky Biomecanics se může mírně lišit od jiných velikostních tabulek známých světových značek. Proto je vždy důležité, abychom našim nejmenším pečlivě změřili délku stélky jejich chodidla. K tomu nám skvěle poslouží krejčovský metr a další botička naší ratolesti, která jí sedí na tzv. na míru. Pro představu si uvedeme velikost 18, která sedí pro délku stélky ve velikosti 10,8 cm. Velikost 19 pak bude odpovídat délce stélky 11,5cm atd..

Biomecanics - co je to za společnost?

Biomecanics je mladá španělská značka, která se zaměřuje na obuv pro ty nejmenší. Dětská obuv je zde vyvíjena na základě spolupráce Biomechanického institutu ve Valencii a španělské asociace pediatrů. V nabídce Biomecanics tak najdeme botičky pro lezoucí i chodící děti. Pro značku Biomecanics jsou pak typické boční stabilizátory, které kontrolují pohyby chodidla v bočních směrech.

Nahoru
«
»